NAUJIENA! -30% nuolaida visai BIOK kosmetikai! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Kas gi mes? (5-oji serijos "Skambantys Rusijos kedrai" knyga)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-04-30 16.49 SoldOut

Knygos "Kas gi mes? (5-oji serijos "Skambantys Rusijos kedrai" knyga)" aprašymas

„Kas gi mes?“ – penktoji „Skambančių kedrų“ serijos knyga, kurioje jos autorius Vladimiras Megrė ieško Anastasijos atskleistų paslapčių „įrodymų“. Jis bando suprasti, kaip įgyvendinti jos nupasakoto pasaulio viziją.

Skuba ir nuolatinis bėgimas pirmyn – ko gero, tai savybės, kurios geriausiai apibūdina šiuolaikinio pasaulio ir jame gyvenančių žmonių būklę. Begalinis nepasitenkinimas ir troškimas turėti daugiau, noras išvengti nesėkmių ir mėgautis pergalėmis, nuolatiniai bandymai rasti gyvenimo prasmę ir išvengti beprasmybės – to siekiame dažnas iš mūsų. Bet ar tikrai žinome, ko norime? Galiausiai, ar ten, kurlink skubame, išties rasime tai, ko siekiame?

Knygoje „Kas gi mes?“ Vladimiras Megrė atvirai pripažįsta - pasaulis po penkių ar dešimties metų bus neatpažįstamai pasikeitęs. Būsimo pasaulio viziją jis sužinojo ne iš politikų ar ekonomistų, o iš taigoje gyvenančios žiniuonės Anastasijos. Ji pateikė jam nuostabų būsimo pasaulio vaizdą. Tačiau tam, kad jis virstų realybe, būtina imtis aktyvių veiksmų ir pradėti keistis. Pirmiausia, nuo savęs.

Knyga „Kas gi mes?“ – tai žvilgsnis į ateitį. Anastasijos mokymo „įrodymai“ padeda Vladimirui Megrė ne tik paaiškinti globalaus atšilimo ir kitų kataklizmų keliamus pavojus, bet ir pateikia praktinius žingsnius, kaip įgyvendinti utopinę moters ateities pasaulio viziją. Tai naujo gyvenimo Žemės planetoje programa ir pokyčiams įkvepiantis vaizdinys. Vladimiras Megrė pabrėžia, kad ypač svarbu reikiamą dėmesį skirti vaikams. Tik tinkamas jaunosios kartos auklėjimas padės sumažinti planetoje tokias ydas kaip smurtas, prievarta, susvetimėjimas ir nežabotas materializmas.

Jeigu norite iki galo patirti šios knygos skaitymo džiaugsmą ir pajusti įkvėpimą, atsiribokite nuo visų pašalinių darbų ir garsų: išjunkite televizorių, išlipkite iš automobilio, neklausykite muzikos. Geriausia, jei galite būti gamtoje, klausytis medžių ošimo ir paukščių čiulbėjimo. Tuomet tikrai išgirsite Anastasijos žinią. Ir ne tik protu, bet ir širdimi.

„Šių knygų laukia žmonės visame pasaulyje. Nenuostabu, nes joms sunku atsispirti. Net jei kažkoks tylus balsas jūsų galvoje abejoja dėl jų autentiškumo - smalsumas nugalės ir visa esybe pasinersite į gelmes, slypinčias šių knygų puslapiuose. Skaitydami Megrė knygas pajusite, tarsi jumis rūpinasi kažkokia stipri jėga.“
Cygnus Review


  • Autorius: Vladimir Megre
  • Leidėjas: Baltosios gulbės
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 236
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098047738

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kas gi mes? (5-oji serijos "Skambantys Rusijos kedrai" knyga)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Ezoterinės knygos

Vladimir Megre pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kas gi mes? (5-oji serijos "Skambantys Rusijos kedrai" knyga)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kas gi mes? (5-oji serijos "Skambantys Rusijos kedrai" knyga)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kas gi mes? (5-oji serijos "Skambantys Rusijos kedrai" knyga)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kas gi mes? (5-oji serijos "Skambantys Rusijos kedrai" knyga)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vladimir Megre tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kas gi mes? (5-oji serijos "Skambantys Rusijos kedrai" knyga)" perkama kartu