Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Kaukė ir veidas: atvaizdo istorijos ir teorijos aspektai

Kaina: 15,25 €
Kaina su kodu: 13,72 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 15.245 InStock
Į krepšelį 13,72 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Kaukė ir veidas: atvaizdo istorijos ir teorijos aspektai " aprašymas

Acta Academiae Artium Vilnensis 96 tomas, kurio teminė antraštė „Kaukė ir veidas: atvaizdo istorijos aspektai“. Daugelis jo straipsnių parengti to paties pavadinimo 2019 m. gegužės 16–17 d. Vilniaus dailės akademijos Dailėtyros instituto surengtos mokslinės konferencijos pranešimų pagrindu.

Vienas iš šiame tome skelbiamus tyrimus telkiančių aspektų – veido ir kaukės kaip duoties ir jos maskuotės, individualumo ir schemos ar bendrybės skirtis ir sąveika, aptinkama konkrečiuose dailės kūriniuose, kultūros fenomenuose ir pačiame tų fenomenų paliudijamame ir šiandien rekonstruojamame mąstyme. Neatsitiktinai šis aspektas aktualizuoja žmogaus vaizdavimą ir dalis publikuojamų straipsnių vienaip ar kitaip paliečia portreto problematiką. Kita dalis straipsnių autorių apmąsto pačią kaukę kaip savitą ant veido skirtą dėvėti daiktą, jos skirtingas rūšis, naudojimo būdus ir virsmą ikonografiniu motyvu ar net simboliu.

New volume of Acta Academiae Artium Vilnensis titled “Mask and Face: The Aspects of Pictorial History”. Many essays collected here are based on the talks given at the same-titled academic conference which was organised by the Institute of Art History at Vilnius Academy of Arts, and took place on 16–17 May, 2019.

One of the aspects common to all the research published in this volume is that they explore the distinction (and interaction) between a face and a mask - the givenness and its concealment, individuality and generality - that can be traced in specific artworks, cultural phenomena, or the very thinking that testifies to these phenomena. Other part of the contributors to this volume consider the mask as a particular wearable object with its various types and uses, and its transformation into an iconographic motif or even a symbol.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kaukė ir veidas: atvaizdo istorijos ir teorijos aspektai "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Meno kritikos, meno istorijos knygos

Tojana Račiūnaitė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kaukė ir veidas: atvaizdo istorijos ir teorijos aspektai ", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kaukė ir veidas: atvaizdo istorijos ir teorijos aspektai " aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kaukė ir veidas: atvaizdo istorijos ir teorijos aspektai " už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kaukė ir veidas: atvaizdo istorijos ir teorijos aspektai "? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Tojana Račiūnaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kaukė ir veidas: atvaizdo istorijos ir teorijos aspektai " perkama kartu