NAUJIENA! -30% nuolaida visai BIOK kosmetikai! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Kichotas (knyga su defektais)

Kaina: 5,99 €
Kaina su kodu: 5,39 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 5.99 InStock
Į krepšelį 5,39 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Kichotas (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).   

„Kichotas“ – vieno žymiausių šių laikų autorių Salman Rushdie romanas, kuriame pinasi „Don Kichoto“ istorijos fragmentai ir ironiškas požiūris į šiandieninių Jungtinių Amerikos Valstijų aktualijas.

Leidinys „The Times“ savo apžvalgoje romaną įvardija kaip itin aštrų ir šmaikštų. Ir iš tiesų, siužetas intriguoja. Pagrindinis veikėjas Semas Diušanas – indas, gyvenantis galimybių ir svajonių šalyje. Jis – nevykėlis rašytojas, kuris, kaip ir visi, svajoja vieną dieną sukurti šedevrą. Rašydamas naują knygą jis pasiryžta pasauliui padovanoti dar nematytą personažą ir įkvėpimo ieško Servanteso kūryboje.

Taip gimsta Ismailas Smailas. Jis, kaip ir kūrėjas, gimęs Indijoje, tačiau šiandien savo dienas leidžia prie televizijos ekrano. O kaip gi kitaip, jei jame nuolat šmėžuoja Salmos R veidas. Įsimylėjęs niekada gyvai nematytą realybės šou žvaigždutę, Ismailas, kaip doras mylimasis, pradeda rašyti laiškus. Kichotas – jo slapyvardis. Vieną dieną ši meilės auka nusprendžia leistis į kelionę per visą Ameriką.

Rašytojas Salman Rushdie Ismailui sukūrė daugybę komiškų susitikimų ir nutikimų. Tuo tarpu Semas Diušanas – fikcinis rašytojas – savo problemomis tampa vis labiau panašesnis į savo sugalvotą veikėją.

Kaip žinia, klasikos kūrinys „Don Kichotas“ buvo laikmečio satyra. „Kichotas“ taip pat neatsilieka. Salman Rushdie savo veikėjus siunčia į žygį per šiuolaikinę Ameriką, nestabiliai balansuojančią ant prarajos krašto. Prarajos, kuri vilioja moraliniu žlugimu. Salman Rushdie pasitelkė Semą Diušaną, o Semas Diušanas – Ismalilą Smailą. Pasakojimas pasakojime sluoksnis po sluoksnio vynioja absurdo, komedijos ir dramos mišinį.

Salmanas Rushdie (g. 1947) – indų kilmės rašytojas, kuriantis anglų kalba. Jungtinės Karalystės karalienė autorių įšventino į riterius, taip pagerbdama už nuopelnus literatūrai. Tiesa, autoriaus kūryba sulaukia ne tik susižavėjusių skaitytojų atsiliepimų, bet ir draudimų. Jo pirmoji knyga „Vidurnakčio vaikai“ kritikavo Indijos premjerę ir todėl buvo uždrausta Indijoje. Knyga „Šėtoniškos eilės“ Irane užtraukė mirties nuosprendį. Nors oficialiai jis atšauktas, bet ekstremistai tebemedžioja autorių ir mirtimi baudžia knygos vertėjus bei pardavėjus. Šiuo metu rašytojas gyvena JAV. Jo pastarasis romanas „Kichotas“ pateko į prestižinių apdovanojimų „Man Booker“ trumpąjį sąrašą.

Iš anglų kalbos vertė Danguolė Žalytė.

Neabejojame, kad išvydus Salman Rushdie vardą, trumpas aprašymas tampa nereikalingas. Knyga verta dėmesio ir raginame ją įsigyti internetu. Online knygyne rasite pirkti ir kitų žanrų knygų, kurių aprašymai, santraukos ir ištraukos padės išsirinkti įdomiausią. Atsižvelkite į nurodytą puslapių skaičių – ši informacija sufleruoja apie knygos apimtį. Norite sutaupyti? Nudžiuginsime žinia, kad tarp akcijų, išpardavimų ir kitų gerų kainų pasiūlymų tikrai rasite įdomių knygų, kurias parduodame pigiau. 


  • Autorius: Salman Rushdie
  • Leidėjas: Sofoklis
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 448
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094443497-BR

Parašykite atsiliepimą apie "Kichotas (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kichotas (knyga su defektais)", Salman Rushdie. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Salman Rushdie su knyga "Kichotas (knyga su defektais)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kichotas (knyga su defektais)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Salman Rushdie. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kichotas (knyga su defektais)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kichotas (knyga su defektais)" perkama kartu