Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Kiek daug dalykų patirsi įstabių

Kaina: 9,99 €
Kaina su kodu: 5,00 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 9.992 InStock
Į krepšelį 5,00 € -50% su kodu
PATOGU

Knygos "Kiek daug dalykų patirsi įstabių" aprašymas

New York Times bestseleriu tapusi amerikiečių rašytojos Emily Winfield Martin knyga vaikams „Kiek daug dalykų patirsi įstabių“ skleidžia nepaprastą meilę, drąsina svajoti, atsiverti naujoms galimybėms ir atskleidžia tą ypatingą meilę, kurią tėvai jaučia savo vaikams.

Tai eilėraščių knyga, kurioje – daugybė šiltų pačios autorės iliustracijų, o lengvi ir jaukūs eilėraštukai pasakoja apie gražiausius jausmus ir klausia, kuo tapsi užaugęs – ar būsi drąsus ir ryžtingas, ar kūrybingas ir protingas, grosi muzikos grupėje, o gal siųsi kelnes voverėms?

Išradingai, su humoru ir be jokio spaudimo ar įtampos tapti kuo nors reikšmingu – būtent taip autorė kalba apie ateitį ir apie gyvenimą. Knygoje „Kiek daug dalykų patirsi įstabių“ ji kviečia svajoti ir sapnuoti, skleisti meilę, gėrį, būti maloniems ir mėgautis kiekviena akimirka.

Ritmiški, lengvai surimuoti eilėraštukai puikiai tiks vakaro skaitiniams įvairaus amžiaus vaikams – nuo pačių mažiausių, kurie įminga tik apsikabinę žaisliuką, iki didesnių, trokštančių būti superherojais. E. W. Martin piešiniai detalūs ir tikroviški, įkvėpti senovinių vaikiškų knygų, tačiau puikiai derantys prie šiuolaikinių vaikų fantazijų.

„Jos vaikai tokie rimti… ir tokie atsakingi, kad jie perteikia ne tik ateities viltį, bet ir aiškaus likimo jausmą“.
Publishers Weekly

„Mieli, bet ne saldūs, dainingi, bet ne dirbtinai. E. W. Martin tekstai kviečia juos skaityti ir skaityti dar kartą, nes jie patvirtina tai, ko tėvai trokšt savo vaikams ir iki širdies gelmių sužavi jaunuosius skaitytojus“.
Kirkus

Emily Winfield Martin – amerikiečių rašytoja, iliustratorė, menininkė. Jis parašė ir iliustravo septynias knygas vaikams. Kol kas didžiausio populiarumo sulaukė „Spėlioju, kiek dalykų patirsi įstabių“. Būdama maža ji visa laiką leisdavo piešdama, skaitydama, rengdama triušius gražiausiais rūbais ir svajodama apie keisčiausius dalykus. Kai paaugo, tuos keistus dalykus ji pradėjo piešti. Yra įkūrusi jaukią žaislų ir kitokių mielų daiktų parduotuvę, kuri sulaukė dėmesio ir Amerikos žiniasklaidoje. Jos darbai daugiausia įkvėpti pasakų, muzikos, mitų, jos mėgstamiausių filmų, karnavalų ir vaikiškų knygų iš 19 amžiaus ar 20 amžiaus vidurio.

Emily Winfield Martin gyvena tarp didžiulių eglių Portlande, Oregone, su savo draugu ir kate. Jai patinka meškos, jūrų monstrai ir rožinės aguonos.


  • Autorius: Emily Winfield Martin
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 36
  • Formatas: 25x26, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094791345
  • Vertėjas: Vidas Morkūnas
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kiek daug dalykų patirsi įstabių"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Eilėraščių knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kiek daug dalykų patirsi įstabių", kurį pristato Emily Winfield Martin. Siūlome ne tik išsamų "Kiek daug dalykų patirsi įstabių" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Emily Winfield Martin. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kiek daug dalykų patirsi įstabių". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kiek daug dalykų patirsi įstabių" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kiek daug dalykų patirsi įstabių" perkama kartu