Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

KNYGŲ RINKINYS. Muzikinės ISTORIJOS. Žvėrių karnavalas + Keturi metų laikai

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina: 53,99 €
Kaina su kodu: 48,59 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-05-31 53.99 InStock
Į krepšelį 48,59 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „KNYGŲ RINKINYS. Muzikinės ISTORIJOS. Žvėrių karnavalas + Keturi metų laikai“ aprašymas

Šios vaikams nuo 3-4 metų skirtos garsinės knygos:

    • supažindina su klasikiniu muzikos kūriniu;

    • lavina muzikinę klausą ir skatina susidomėjimą klasikine muzika;

    • klasikinė pasaka ir puikios iliustracijos lavina fantaziją bei meninį skonį;

    • iliustracijose gausu detalių, kurias vaikams įdomu tyrinėti.

Kiekviename puslapyje spausk natos ženklą, kad istorija, lydima nuostabios muzikos, atgytų. Tuomet knygos pabaigoje paklausyk visų garsų iš naujo!

„Žvėrių karnavalas“ (Sen Sanso muzika)

Sveikas atvykęs į žvėrių karnavalą! Vieną dieną du broliai už knygų spintos atranda slaptas duris, vedančias į stebuklingą pasaulį, kuriame visi gyvūnai kalba, šoka ir dainuoja. Keliauk kartu su jais ir susipažink su parado dalyviais – didingu liūtu, grakščia gulbe ir didžiuliu drambliu.

„Keturi metų laikai“ (Antonio Vivaldžio muzika)

Išgirsk rytmetinį paukščių chorą, stebėk saulėlydį žiemą... Sek paskui mergaitę su jos šuneliu jų nuotykių takais ir patirk pavasarį, vasarą, rudenį, žiemą vos per vieną dieną.Parašykite atsiliepimą apie „KNYGŲ RINKINYS. Muzikinės ISTORIJOS. Žvėrių karnavalas + Keturi metų laikai“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos su garsais 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „KNYGŲ RINKINYS. Muzikinės ISTORIJOS. Žvėrių karnavalas + Keturi metų laikai“, kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų „KNYGŲ RINKINYS. Muzikinės ISTORIJOS. Žvėrių karnavalas + Keturi metų laikai“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „KNYGŲ RINKINYS. Muzikinės ISTORIJOS. Žvėrių karnavalas + Keturi metų laikai“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „KNYGŲ RINKINYS. Muzikinės ISTORIJOS. Žvėrių karnavalas + Keturi metų laikai“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „KNYGŲ RINKINYS. Muzikinės ISTORIJOS. Žvėrių karnavalas + Keturi metų laikai“ perkama kartu