0

Raidžių namučiai. Eiliuota ir įgarsinta abėcėlė

  • Nuolaida knygai -29%
5.0
(3 įvertinimai)
Internetu: 14,99 €
Knygyne: 20,99 €*
Sutaupote: 6.00 € (29%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
2020-04-18 Asta

Nuostabi garsinė knyga. Smagūs eilėraštukai, greit įsimenami. Skaitom nuo 1 m, bet karts nuo karto aktuali dar ir trimečiui, viską moka mintinai. Labai puiki knyga dovanai.

Informacija

Raidžių namučiai. Eiliuota ir įgarsinta abėcėlė

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 23x32, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 60
  • ISBN ar kodas: 9789955239789

2020-05-31 14.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas
Susispietusios į būrį,

Namučius raidelės turi.


Tai visai ne pasakėlė:

Jų namučiai – ABĖCĖLĖ.


Raideles po dvi, po vieną

Ir išmoksime kas dieną.


Kai išmoksim raideles,

Tai skaitysim knygeles.Skaitymas prasideda nuo pačių pagrindų - raidžių, o kiekvienas raidelė gali būti ne tik garsas, bet ir atskira istorija. Jas pažinti daug lengviau, kai žinai kiekvienos iš jų paslaptį. Knygelėje „Raidžių namui“ trys žinomos kūrėjos – poetė Ramutė Skučaitė, aktorė Ilona Balsytė ir iliustratorė Inga Dagilė – kviečia mažuosius į nuotykį ABĖCĖLĖS pasaulyje.


„Raidžių namučiai“ – šiuolaikiška mokymo priemonė, padedanti nesunkiai išmokti raideles ir jų tarimą. Kiekvieną raidę lydi nuotaikingas eiliuotas tekstas, kurį mažieji skaitytojai netruks įsiminti ir padeklamuoti. Eilės išsiskiria patraukliais ritmais ir rimais, o nauji žodžiai plečia žodyną ir lavina skaitymo įgūdžius. Knygelėje sutiksite ne vieną nuotaikingą ir žaismingą personažą, su kuriuo mokytis abėcėlės bus tikrai nenuobodu.


Bene inovatyviausias knygos leidėjų sprendimas – šalia tekstų esantis interaktyvus elektroninis prietaisas. Jei atsivertus knygos puslapį eilėraštuką perskaityti kiek keblu, tereikia paspausti atitinkamą raidelę – aktorė Ilona Balsytė raiškiai padeklamuos kiekvieną iš jų.


Ši ugdanti poezijos knyga žavi ne tik iliustracijomis. Poetės Ramutės Skučaitės gebėjimas kurti eiles žavi ir vaikus, ir tėvelius, ir senelius. Jau trys kartos užaugo klausydamiesi, skaitydami ir deklamuodami šios lietuvių poetės eiles. Jos džiaugsmingos ir muzikalios. Poetė prasitaria, kad jos tikslas – pasibelsti į vaiko sielą švelniais, paprastais ir mielais žodžiais, kurie įveiktų aplink esantį piktumą ir negatyvumą.


Ramutė Skučaitė – ne tik poetė, bet ir dramaturgė bei žinoma vertėja, publicistė. Sunkią tremtinės dalią patyrusi moteris 1956 m. grįžo į Lietuvą, kur studijavo prancūzų kalbą ir literatūrą. Jau netrukus pasirodė pirmieji jos eilėraščiai vaikams ir suaugusiems. Poetė apdovanota ne vienu prestižiniu apdovanojimu, 2009 m. jai įteikta Lietuvos nacionalinė kultūros ir meno premija.

Poetės eilėraščius įgarsinusi Ilona Balsytė – dar viena „Raidžių namučiai“ kūrybinės komandos narė. Aktorė yra viena iš populiariojo „Keistuolių teatro“ įkūrėjų, kur dar ir šiandien kuria įvairius vaidmenis.

Knygos iliustracijas kūrusiai Ingai Dagilei tai – ne pirmoji vaikiška knyga. Per 15 metų ji ne tik sukūrė dizainą daugiau nei 200 internetinių puslapių, bet parengė daugybę vaikiškų knygų maketų bei jas iliustravo.
2020-04-18

Nuostabi garsinė knyga. Smagūs eilėraštukai, greit įsimenami. Skaitom nuo 1 m, bet karts nuo karto aktuali dar ir trimečiui, viską moka mintinai. Labai puiki knyga dovanai.

2019-10-21

Nuostabi. Labai patiko. 3metai berniukui.

2019-05-23

Viena iš mylimiausių vaikų knygelių.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu