⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Džyru džyru muzikėlė. Tartį lavinančios dainelės

4.9
(8 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 14,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-10-26 Dovilė

Nuostabūs tartį lavinančios knygelės! Spalvoti, linksmi paveikslėliai džiugina vaiko ir mano akis.


2023-01-31 14.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Džyru džyru muzikėlė. Tartį lavinančios dainelės" aprašymas

„Džyru džyru muzikėlė. Tartį lavinančios dainelės“ – muzikinė knygelė, kuri puikiai tiks tiek kalbėti pradedančiam vaikui, tiek ir vyresniems skaitytojams. Leidinį parengė etnomuzikologė Aušra Žičkienė, kompozitorius Vytautas Leistrumas ir menininkas Dovydas Čiuplys. Šių profesionalų darbo rezultatas – knygutė-žaislas, kurį bus sunku paleisti iš rankų.

Muzikinę knygutę „Džyru džyru muzikėlė. Tartį lavinančios dainelės“ sudaro trylika dainelių. Dalis jų gerai pažįstamos, dalis – retesnės.

Šoka kiškis, šoka lapė,

Šoka visi žvėrys

Ir tas briedis ilgaragis,

Ir tas šokinėja.

Atpažįstate? Tai vienos iš dainelių, kurias rasite knygoje, posmas.

Profesionalios muzikologės parinkti kūriniai yra lengvai įsimenami ir lavina vaikų tarimą bei gerina atmintį. Mažyliams dažnai sunku ištarti raides ir garsus „r“, „tr“, „uo“, „ai“ ir kitus. Smagios dainelės susidoroti su šiuo iššūkiu padės tarsi nejučia – be jokio streso ir su gera nuotaika.

Nuotaikingos dainos kalbėjimo įgūdžius gerina įvairiais būdais. Knyga naudinga ne tik vaikams. Ne kiekvienas suaugęs dainorėlis gali greitakalbe išberti posmus. Pamėginkite! Tradicinės dainos knygelėje įrašytos dviem būdais. Spauskite vieną mygtuką ir dainuokite lėtu tempu. Spauskite kitą ir treniruokitės greitakalbes! Nė nepastebėsite, kaip kartu su knygele dainas traukiantis mažylis įveiks mūsų sudėtingos kalbos iššūkius.

Leidinio pirkėjai savo atsiliepimuose giria įrašų kokybę ir „Džyru džyru muzikėlė. Tartį lavinančios dainelės“ įvardija mylimiausia savo vaikų knyga.

Knygutė turtinga ne tik lavinamaisiais garsiniais įrašais. Iliustracijos vertos atskiro paminėjimo. Kiekvienas menininko Dovydo Čiuplio piešinys verčia prie jo stabtelėti ilgam. Atidumas detalėms, ryškios spalvos, nepaprastai patrauklūs dainų veikėjai ir išpildyti siužetai tampa neatsiejama pramogos dalimi.

Dainų aranžuotojas Vytautas Leistrumas kuria muziką kino filmas, teatrui, pats vaidina įvairiuose spektakliuose. Jis žino, kaip sudominti vaikus.

Aušra Žičkienė – lietuvių etnomuzikologė, humanitarinių mokslų daktarė, paskelbusi ne vieną mokslinį straipsnį ir parengusi įvairių, su muzikiniu folkloru susijusių knygų.

Kokybiškai išleistas, vertingas leidinys patiks visai šeimai. Siūlome jį ir kitas panašaus žanro knygas įsigyti internetu. Trumpi aprašymai padės išsirinkti ir patogiai pirkti knygas. Daugelis jų online knygyne kainuoja pigiau, ypač tada, kai skelbiame išpardavimus ar akcijas. Prieš pirkdami knygas pasidomėkite skaitytojų apžvalgomis, pavartykite ištraukas ir įvertinkite parengtus aprašymus: puslapių skaičių, santrauką, leidimo metus.


  • Autorius: Aušra Žičkienė
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 56
  • Formatas: 23x32, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094792281

Kiti taip pat domėjosi


2022-10-26

Nuostabūs tartį lavinančios knygelės! Spalvoti, linksmi paveikslėliai džiugina vaiko ir mano akis.

2022-10-25

Mokame mintinai šiuos gražius ketureilius!

2022-10-21

Dainuojame, šokame pagal šiuos ketureilius. Labai patinka mano 2 m. sūnui!

2021-12-07

Būtų viskas labai puiku, bet per daug čaižus garsas trukdo ramiai klausytis.

2020-12-14

Dainelės labai gražios! Labai gerai, kad žodeliai tariami aiškiai, nes yra tekę susidurti, kai viskas susimala beklausant. Patenkinta pirkiniu, rekomenduoju

2020-12-14

Labai gražiai iliustruota bei įgarsinta knygelė, mano mažylis tiesiog neatitraukia dėmesio nuo jos.

2020-12-02

Super, mano vaikas lengvai įsiminė ir išmoko žodžius.

2020-11-24

Nuostabi knygelė, labai padėjo mokantis tarti įvairius žodelius

Parašykite atsiliepimą apie "Džyru džyru muzikėlė. Tartį lavinančios dainelės"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos su garsais 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Džyru džyru muzikėlė. Tartį lavinančios dainelės", kurį pristato Aušra Žičkienė. Siūlome ne tik išsamų "Džyru džyru muzikėlė. Tartį lavinančios dainelės" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Aušra Žičkienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Džyru džyru muzikėlė. Tartį lavinančios dainelės". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Džyru džyru muzikėlė. Tartį lavinančios dainelės" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Džyru džyru muzikėlė. Tartį lavinančios dainelės" perkama kartu