Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Knygų vagilė

4.6
(17 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 13,59 €
Kaina su kodu: 9,51 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-10-25 Aušra

Tekstas labai lyriškas, o knygoje buvo tiek daug gražios simbolikos ir vaizdų. Sunku nepajusti, kad taip giliai pažįstate veikėjus, kai praleidžiate tiek daug laiko asmeniškai juos pažinti. Manau, kad dėl to pabaiga tokia pražūtinga. Man patiko ir labai rekomenduoju.


2024-04-30 13.59 InStock
Į krepšelį 9,51 € -30% su kodu
PATOGU

Knygos "Knygų vagilė" aprašymas

Vokietija. 1939 metų sausis. Sulaikiusi kvėpavimą šalis. Mirtis dar niekad neturėjo tiek darbo. Ir turės dar daugiau.

Devynmetę Lizelę Meminger ir jos jaunesnįjį broliuką mama išveža pas globėjus Rozą ir Hansą Hubermanus. Tėvo nebėra – jis dingo dėl keisto žodžio „komunistas“, o motinos akyse mergaitė mato tokio pat likimo baimę. Mergaitė atsiduria Miunchene, Himelio gatvėje. Čia ji išmoksta skaityti, skaitymas tampa jos didžiausiu gyvenimo džiaugsmu, o knygas ji ima... vogti.

„Knygų vagilė“ pasakoja istoriją apie Lizelę ir knygas, kurias ji skaitydavo mėgstamiausioje vietoje - rūsyje, tame pačiame rūsyje, kur vėliau globėjai slepia žydą Maksą. Mergaitė išgyvena sunkią vaikystę Antrojo pasaulinio karo metu ir turi suvokti aplink vykstančius sudėtingus dalykus, kurių ir suaugęs žmogus negali paaiškinti: kodėl Vokietijoje nekenčiami žydai ir komunistai? kam reikalingas "heilhitler"? kodėl žmonės miršta? kodėl knygos deginamos?

Labai įdomūs šios knygos stilius ir struktūra. Pati istorija pasakojama Mirties vardu. Mirtis yra pilnavertis romano veikėjas - gailintis, mėgstantis pafilosofuoti, o kartais ir pajuokauti. Ar Mirtis gali pavargti nuo savo darbo? O ji ilsisi, stebėdama žmones? Vieną dieną ji ima papasakoti istoriją apie mergaitę, kurią stebėjo Antrojo pasaulinio karo metais.

Čia nepasakojama apie mūšio lauką. Tai istorija apie paprastus žmones ir jų kasdienybę. Kiek žinoma, istorija sukurta remiantis į Australiją iš fašistinės Vokietijos emigravusių autoriaus senelių pasakojimais, todėl galima tik spėlioti, kas šioje istorijoje yra tikrai gyvenę žmonės ir tikrai vykę įvykiai.

„Knygų vagilė“ - tai istorija apie meilę, draugystę ir nuoširdumą. Apie karo siaubą, kančias, mirtį ir apie tai, kaip knygos gali tapti išsigelbėjimu. Ir, žinoma, apie meilę knygoms!

Romanas „Knygų vagis“ tapo leidybos sensacija. Vien jo tiražas anglų kalba viršijo 1,5 milijono egzempliorių. Romanas jau kelerius metus patenka į didžiausio pasaulyje knygyno Amazon.com 30 geriausių knygų reitingą.

Markus Zusak (g. 1975) – australų rašytojas. Kurį laiką dirbo anglų kalbos mokytoju. Australijos ir Amerikos kritikai jį vadina „literatūriniu fenomenu“ ir vienu išradingiausių ir poetiškiausių naujojo amžiaus romanistų. Žymiausias Markuso Zusako romanas „Knygų vagilė“ parašytas 2006 metais, o 2013 metais pagal šią knygą sukurtas Oskarui nominuotas filmas. 2018 m. pasirodė Markuso Zusako romanas „Bridge of Clay“, kurį rašytojas rašė daugiau nei 10 metų.


  • Autorius: Markus Zusak
  • Leidėjas: Sofoklis
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 576
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094443626

Kiti taip pat domėjosi


2022-10-25

Tekstas labai lyriškas, o knygoje buvo tiek daug gražios simbolikos ir vaizdų. Sunku nepajusti, kad taip giliai pažįstate veikėjus, kai praleidžiate tiek daug laiko asmeniškai juos pažinti. Manau, kad dėl to pabaiga tokia pražūtinga. Man patiko ir labai rekomenduoju.

2022-10-18

Niekada anksciau skaitydama tiek kartu neverkiau. Labai ilga knyga, bet turbut viena gražiausiu mano skaitytu istoriju.

2022-10-14

NIEKADA NEVERKAU DĖL KNYGOS tiek, kiek su šia knyga.

2022-10-13

Šią knygą tikrai amžinai turėsiu savo knygų lentynoje ir tikiuosi vieną dieną dar kartą perskaityti.

2022-10-12

Turiu tiek daug gero pasakyti apie šią knygą. Gražiai, vaizdingai parašyta ir didžiąją dalį nuo jos sunku atsitraukti. Labai rekomenduoju perskaityti.

2022-10-11

Labai populiari knyga, kurią pagaliau prisiverčiau perskaityti. Ką galiu apie ją pasakyti? Gana kūrybingas, juokingas ir aštrus, liūdnas ir nuobodus kūrinys.

2022-10-07

reikes laiko atsigauti po sios sirdi veriancios knygos... verkiu iki siol...

2022-10-06

Gražus parašytas tekstas, su unikaliu pasakotojo pasirinkimu. Įtikinantys personažai. Manau "Knygų vagilė" ilgai išliks su mano atmintyje.

2022-10-05

Ši knyga liks su manimi amžinai ir aš ją dar skaitysiu bei rekomenduosiu visiems. Tokių didelių emocijų po knygos dar nesu neturėjus

2022-10-04

Prireikė šiek tiek laiko, kol įsijaučiau į šią knygą. Ir net kai tai padariau, jaučiausi, kad kai kuriose vietose vėl susidomėjimas baigiasi. Manau, kad istorija galėjo būti papasakota 350 puslapių, o ne 550. Buvo įdomių asmenybių ir personažų.

2022-10-04

Prireikė šiek tiek laiko, kol įsijaučiau į šią knygą. Ir net kai tai padariau, jaučiausi, kad kai kuriose vietose vėl susidomėjimas baigiasi. Manau, kad istorija galėjo būti papasakota 350 puslapių, o ne 550. Buvo įdomių asmenybių ir personažų.

2022-10-02

Amžinai bus mano mėgstamiausia knyga. Tai buvo visiškai neįtikėtina. Paprastai aš visai neverkiu, bet ši knyga mane sugraudino.

2021-12-15

Man asmeniškai nepatiko.Labai keistas rašymo stilius.Mačiau ir filmą,tas taip pat nesužavėjo.

2015-03-10

Knygą gavau kaip dovaną iš dukros - nuostabi istorija, verčianti ir šypsotis, ir ašarą nubraukt... Būna juk, kai perskaitai gerą knygą ir ilgokai nesinori pradėt skaityt kitą - taip nutiko ir perskaičius šią knygą...

2014-09-02

Gavau dovanų. Labai graži ir jautri knyga apie Antrąjį pasaulinį karą iš kitos pusės ir ne tik.

2013-09-30

Knyga ir prajuokino, ir pravirkdė. Labai gražus tekstas, kurio nesugadino prastas vertimas, kaip kad dažnai pas mus atsitinka...

2013-09-27

viena iš tų retų gerų knygų, tikras malonumas skaityti.

Parašykite atsiliepimą apie "Knygų vagilė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Knygų vagilė", Markus Zusak. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Markus Zusak su knyga "Knygų vagilė" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Knygų vagilė" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Markus Zusak. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Knygų vagilė" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Knygų vagilė" perkama kartu