NAUJIENA! -30% nuolaida visai BIOK kosmetikai! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Knygų vaikas

Kaina: 20,51 €
Kaina su kodu: 18,46 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 20.509 InStock
Į krepšelį 18,46 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Knygų vaikas" aprašymas

Autoriai Oliver Jeffers ir Sam Winston apie „Knygų vaiką“: „Nuo pat pradžių abu norėjome sukurti šiuolaikiškai papasakotą pasaką, šlovinančią mūsų mėgstamą vaikų literatūros klasiką. Siekėme atskleisti nuostabą, kurią išgyveni pirmą kartą paniręs į klasikinį pasakojimą, bet parodyti ją taip, kaip dar skaitytojai nėra jos patyrę.“

2017-ųjų metų tarptautinėje Bolonijos vaikų knygų mugėje ši odė literatūrai apdovanota kaip pati geriausia grožinės literatūros knyga vaikams.

Mergaitė, knygų vaikas, per žodžių jūras, marias plaustu priplaukia berniuko namus. Ji pakviečia leistis drauge į pasakojimų pasaulio nuotykius – ten, kur išmonė ir vaizduotė atveria visas pasaulio galimybes.

Oliverio Jefferso personažai kelia bures ir skrodžia per Samo Winstono kerinčius tipografinius tolius. Paveikslėliai sukurti iš lopšinių ir daugiau nei keturiasdešimties žymiausių literatūrinių tekstų vaikams, nes laikas su knyga yra laikas atrasti, įsiminti ir perduoti kitam.

Originalios, suaustos į vieną paprastą pasakojimą „Knygų vaiko“ iliustracijos sukuria nepamirštamą skaitymo potyrį. Tai knyga, kuri paskatina bet kurio amžiaus skaitytoją permąstyti ir peržvelgti savo paties pasakojimų kolekcijas.

Oliver Jeffers – menininkas ir pasakotojas, pelnęs daugybę įvairių apdovanojimų. Jo kūryba labai įvairi: knygos, tipografija, figūratyvinė tapyba, meno instaliacijos. Išgarsėjo dėl savitų iliustracijų bei rankraštinio šrifto, kuris panaudotas ir šioje knygoje. Jo paveikslėlių knygutės įkvėpė trumpą filmuką, pelniusį BAFTA apdovanojimą, išverstos į daugiau nei trisdešimt kalbų. Ne viena knygelė, taip pat ir ši, paskelbta paklausiausia The New York Times knyga. Kilęs iš Š. Airijos Oliver šiuo metu gyvena Brukline, Niujorke. Dar daugiau jo kūrinių rasite čia: www.oliverjeffers.com ir jo socialinėje paskyroje @OliverJeffers.

Sam Winston – žymus menininkas, kurio darbai eksponuojami viso pasaulio muziejuose ir galerijose: Tate galerijoje, Britų bibliotekoje, Kongreso bibliotekoje, Vašingtone D.C., MoMA ir Stanfordo universitete bei daug kitų muziejų. Sam gyvena ir dirba Londone. Dar daugiau jo kūrinių rasite čia: www.samwinston.com.

Iš anglų kalbos vertė Lora Tamošiūnienė, Indrė Šeputienė


  • Autorius: Oliver Jeffers, Sam Winston
  • Leidėjas: Muzikija
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 34
  • Formatas: 26x27, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099598543

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Knygų vaikas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Knygų vaikas", kurį pristato Oliver Jeffers, Sam Winston. Siūlome ne tik išsamų "Knygų vaikas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Oliver Jeffers, Sam Winston. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Knygų vaikas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Knygų vaikas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Knygų vaikas" perkama kartu