NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Kodėl aš?

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2020-04-11 Ir aš

Perskaičius ašaros upeliais ....ką ir bepridursi.


Šiuo metu neparduodama

2024-03-31 13.99 SoldOut

Knygos "Kodėl aš? " aprašymas

2018 m. knygos autorius – kompozitorius, muzikos prodiuseris Stanislavas Stavickis-Stano išgirdo diagnozę: limfoma, kraujo vėžys.

Įsikalbėti ligas Stano mokėjo visada. Dabar reikėjo įsikalbėti gyvenimą. Išpešti laiko trims savo vaikams.

Visą savo baimę, įtampą, tikėjimą, nusivylimą Stano paverčia stulbinančiai atviru, jautriu ir kinematografišku pasakojimu, neprarasdamas humoro jausmo. Greta ligoninės lovos jis žongliruoja karjeros prisiminimais – mėto juos tarsi kėglius virš išplikusios savo galvos, akrobatiškai žengdamas per trapų gyvenimo lyną ir paskui vesdamasis skaitytoją.

O pramogų pasaulis suka savo laimės ratą, tai bučiuodamas popiežiaus žiedą, tai išduodamas paslaptis žurnalistams. Kaip pereiti Santaros klinikų koridorius, kai į žinomą žmogų sminga daugybė akių iškritusiomis blakstienomis? O kaip – televizijos studiją akinančių prožektorių šviesoje, kurioje visa Lietuva kone kiaurai mato tavyje tūnantį vėžį? Ką pasakyti namiškiams, kaip sukaupti pinigų jų ateičiai? Galiausiai, kur rasti atsakymą į patį skaudžiausią klausimą: KODĖL AŠ?

"Kodėl aš?" - tai atviras ir sukrečiantis biografinis romanas. Vėžys pažadina visiškai nelauktus, autoriaus sielos gilumoje dešimtmečius tūnojusius jausmus, o likimas susidėlioja taip, kad sunku patikėti įvykių realumu. Stano istorija įkvepia ir verčia susimąstyti, ar vėžys tikrai yra baisiausia gyvenimo rykštė.Kiti taip pat domėjosi


2020-04-11

Perskaičius ašaros upeliais ....ką ir bepridursi.

2020-02-23

Labai patiko. Prasminga, gili . DĖKOJU jums ,Sanislovai.

2020-01-25

Tai knyga kuri negali nesujaudinti. Skaitai ir jauti, kaip viduje pradeda kilti emocijos.
Tai nėra knyga tik apie ligą - tą “kodėl” Stano užduoda ir daugeliu kitų aspektų. Knygoje analizuojamos temos apima vaikystės išgyvenimus, populiarumo kainą, “sužvaigždėjimą”, šeimą … Beje Stano labai drąsiai provokuoja susimąstyti apie pyktį, suvokti kas yra tikra meilė, tikrasis gėris.
Ar gyvenime būna lemtingų sutapimų? Ar tikėjimas, viltis ir meilė gali stebuklingu būdu ištraukti iš juodžiausių situacijų?
Taip, ši knyga tikrai nepaprasta, verčianti susimąstyti ir permąstyti tikrąsias vertybes, gyvenimo suvokimą… apkabinti žmoną ir vaikus taip stipriai… ir nepaleisti, kad ta akimirka nesibaigtų.
Nuoširdus Ačiū, Stano, už drąsą ir už tai, kad daliniesi!

2020-01-14

Tikrai gera knyga ir nera desperadiska kaip galetu atrodyti!! Rekomenduoju

2019-12-04

Puiki knyyyyga!

2019-11-27

2019-11-26

Nuostabi knyga! Susidūrusiems su onkologine liga, tai yra kaip terapija.

2019-11-13

Parašykite atsiliepimą apie "Kodėl aš? "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių tikros istorijos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kodėl aš? ", Stanislavas Stavickis-Stano. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Stanislavas Stavickis-Stano su knyga "Kodėl aš? " jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kodėl aš? " patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Stanislavas Stavickis-Stano. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kodėl aš? " palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kodėl aš? " perkama kartu