Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Kokteiliai. 600 receptų knyga (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

2024-04-30 7.99 SoldOut

Knygos "Kokteiliai. 600 receptų knyga (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

"Kokteiliai. 600 receptų: nuo paprasčiausių iki įmantriausių" tai išsamus alkoholinių ir nealkoholinių gėrimų gidas, pasakojantis kaip sukurti gardžius kokteilius iš spiritinių gėrimų, likerių, vynų, alaus ir kitų komponentų.

Knygoje "Kokteiliai. 600 receptų" rasite:

- Daug patarimų, kaip pasigaminti daugiau nei 600 kokteilių ir gėrimų, pradedant klasikiniais "Sausuoju martiniu", "Margarita" ir "Žiogeliu", baigiant tokiais egzotiškais, kaip "Žydrasis havajietis", "Pavasario apeigos" ir "Pasifloros vaisių punšas";
- Taip pat daug pamokymų, kaip matuoti, maišyti ir pilti gėrimus, kaip "šerkšnuoti" taurės kraštelius, naudoti kokteilių plaktuvą ir pasigaminti vaisių griežinėlių papuošimui;
- Pateikiamas naudingas specialių gėrimus apibūdinančių terminų žodynas;
- Išsamus alkoholinių ir nealkoholinių gėrimų gidas.


  • Autorius: Stuart Walton
  • Leidėjas: Aktėja
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • Formatas: 24x30, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955213864-BR
  • Vertėjas: Jolanta Žaltauskienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kokteiliai. 600 receptų knyga (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Gėrimų knygos

Stuart Walton pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kokteiliai. 600 receptų knyga (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kokteiliai. 600 receptų knyga (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kokteiliai. 600 receptų knyga (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kokteiliai. 600 receptų knyga (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Stuart Walton tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kokteiliai. 600 receptų knyga (knyga su defektais)" perkama kartu