0

Medžiotojų vaišės. Valgiai ir gėrimai

Kaina internetu: 9,19 €
Kaina knygyne: 10,58 €*
Sutaupote: 1.39 € (14%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Medžiotojų vaišės. Valgiai ir gėrimai

  • Leidėjas: Margi raštai
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 388
  • ISBN ar kodas: 9789986094005

2020-09-30 9.19 InStock
Į krepšelį
Knygos "Medžiotojų vaišės. Valgiai ir gėrimai" aprašymas

Knygoje "Medžiotojų vaišės. Valgiai ir gėrimai" aprašytos medžiojamųjų žvėrių ir paukščių mėsos savybės, apdorojimo, saugojimo, kulinarinio paruošimo pagrindai. Pateikiama apie 700 žvėrienos ir paukštienos receptų, atkeliavusių iš žilos senovės, iš įvairių kraštų, surinktų iš liaudies ir moderniosios kulinarijos.

Taip pat aprašomi įvairūs priedai, prieskoniai, padažai, kalbama apie medžiotojų stalo serviravimą.

Visi žinome, kad tinkamą nuotaiką prie vaišių stalo, medžiotojų laužo, jų švenčių metu padeda suskurti nealkoholiniai ir alkoholiniai gėrimai. Šioje knygoje "Medžiotojų vaišės. Valgiai ir gėrimai" bus galima rasti įvairų skonį atitinkančių kavos, arbatos, kokteilių, punšų, karštų vynų ir kitų nealkoholinių bei alkoholinių gėrimų receptų.

Parašykite atsiliepimą apie "Medžiotojų vaišės. Valgiai ir gėrimai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Receptų knygos

Bronius Kačkus parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Medžiotojų vaišės. Valgiai ir gėrimai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Medžiotojų vaišės. Valgiai ir gėrimai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Medžiotojų vaišės. Valgiai ir gėrimai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Medžiotojų vaišės. Valgiai ir gėrimai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Bronius Kačkus tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Medžiotojų vaišės. Valgiai ir gėrimai" perkama kartu