NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Kol gyveni, tol ir mokaisi / Live and learn. Iliustruotas lietuvių-anglų patarlių žodynas

Kaina: 12,99 €
Kaina su kodu: 11,69 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 12.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kol gyveni, tol ir mokaisi / Live and learn. Iliustruotas lietuvių-anglų patarlių žodynas" aprašymas

Patarlių žodynas "Kol gyveni, tol ir mokaisi. Live and learn".

Knygą "Kol gyveni, tol ir mokaisi. Live and learn" sudaro lietuvių ir anglų patarlės, kurias iliustravo moksleiviai iš Lietuvos ir Didžiosios Britanijos. Kiekvienos patarlės reikšmė paaiškinta, patarlės papildytos variantais. Knygoje žaismingai pateikiamos lietuviškos patarlės ir jų atitikmenys anglų kalba. Iliustruotas žodynas puikiai tinka ne tik mokantis gražiai kalbėti lietuvių kalba, bet ir geidaujantiems turtinti anglų kalbos žinias.

Šis leidinys "Kol gyveni, tol ir mokaisi. Live and learn" yra tarptautinio patarlių projekto „Kol gyveni, tol ir mokaisi. Live and Learn" rezultatas. Vilniaus Universitetas kartu su Vakarų Anglijos universitetu (University of West of England), JK, į projektą įtraukė ir moksleivius iš penkių mokyklų Lietuvoje ir Didžiojoje Britanijoje. Projekto rėmuose Lietuvos moksleiviai piešė lietuviškas patarles, o jų angliškus atitikmenis iliustravo britų vaikai.

Patarlės yra tradiciniai posakiai, atspindintys kalbos turtingumą ir tautos charakterį, atskleidžiantys tautos savitumo išraišką. Todėl patarlių perteikimas jaunajai kartai yra labai svarbi ugdymo priemonė. Leidiniu siekiama skatinti vaikus vaizdingai kalbėti gimtąja kalba ir turtinti kalbos žinias, tuo pačiu mokytis svetimos kalbos ir ją tobulinti per kūrybinę išraišką, o taip pat akinti emigravusiuosius ir jų vaikus išsaugoti ir puoselėti gimtąją kalbą, palaikyti lietuviškąją kultūrą ir tautinę tapatybę.


  • Autorius: Rasa Bačiulienė
  • Leidėjas: Pamėginčius
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • Formatas: 18x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099584126

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kol gyveni, tol ir mokaisi / Live and learn. Iliustruotas lietuvių-anglų patarlių žodynas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos knygos 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kol gyveni, tol ir mokaisi / Live and learn. Iliustruotas lietuvių-anglų patarlių žodynas", kurį pristato Rasa Bačiulienė. Siūlome ne tik išsamų "Kol gyveni, tol ir mokaisi / Live and learn. Iliustruotas lietuvių-anglų patarlių žodynas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Rasa Bačiulienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kol gyveni, tol ir mokaisi / Live and learn. Iliustruotas lietuvių-anglų patarlių žodynas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kol gyveni, tol ir mokaisi / Live and learn. Iliustruotas lietuvių-anglų patarlių žodynas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kol gyveni, tol ir mokaisi / Live and learn. Iliustruotas lietuvių-anglų patarlių žodynas" perkama kartu