TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Gintaras Kaltenis knygos

Rasta: 7

Sek Lietuvos istorijos pėdsakais. Detektyvai Litas ir Centas imasi darbo. Kas atrado Ameriką? | Gintaras Kaltenis
-30% su kodu: KALĖDOS
11,39 €
Kaina su kodu: 7,97 €
Turime sandėlyje
Sek Lietuvos istorijos pėdsakais. Detektyvai Litas ir Centas imasi darbo. Džinsai kvepiantys laisve | Gintaras Kaltenis
-30% su kodu: KALĖDOS
11,39 €
Kaina su kodu: 7,97 €
Turime sandėlyje
Rainiuko Pikselio ir pradinuko Petriuko nuotykiai Londone | Gintaras Kaltenis
-30% su kodu: KALĖDOS
14,81 €
Kaina su kodu: 10,37 €
Turime sandėlyje
Alšis iš Alšėnų | Gintaras Kaltenis
-30% su kodu: KALĖDOS
13,67 €
Kaina su kodu: 9,57 €
Turime sandėlyje
Rasta: 7

Svarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Gintaras Kaltenis vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Gintaras Kaltenis išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Gintaras Kaltenis bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Gintaras Kaltenis – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.