Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

0
0
Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Komandinis darbas paslaugų sferoje

Kaina: 3,75 €
Kaina su kodu: 3,37 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-06-30 3.746 InStock
Į krepšelį 3,37 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Komandinis darbas paslaugų sferoje“ aprašymas

Mokomoji knyga.
Šios mokomosios knygos paskirtis - supažindinti studentus bei pradedančius verslininkus su paslaugomis, komandiniu darbu bei jo organizavimu paslaugų sferoje.
Mokomoji knyga apima tris skyrius. Leidinyje pirmiausia pateikiama žinių apie paslaugas, t.y. jų samprata, savybės, klasifikacija bei plėtros tendencijos užsienyje ir Lietuvoje. Antrajame skyriuje analizuojama komandos samprata, komandų klasifikavimas, aptariami komandų ir grupių požymiai ir skirtumai, komandų tipai, taip pat komandos klimatas ir jos narių vaidmenys. Trečiame skyriuje aprašomi komandos formavimo, jos darbo efektyvumo bei klientų aptarnavimo įgūdžių gerinimo formuojant komandas aspektai.Parašykite atsiliepimą apie „Komandinis darbas paslaugų sferoje“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Vadybos knygos

Ligita Šalkauskienė, Irina Žalienė, Linas Žalys pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Komandinis darbas paslaugų sferoje“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Komandinis darbas paslaugų sferoje“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Komandinis darbas paslaugų sferoje“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Komandinis darbas paslaugų sferoje“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ligita Šalkauskienė, Irina Žalienė, Linas Žalys tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Komandinis darbas paslaugų sferoje“ perkama kartu