Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Dėmesio, grupė! Praktiški darbo su grupe būdai ir technikos

Kaina: 19,29 €
Kaina su kodu: 17,36 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2015-07-20 Lina

Lietuviškai tokios išsamio knygos apie darbą su suaugusiųjų grupe dar nebuvo. Laimei, atsirado ;) Ačiū autoriams <3


2024-05-31 19.29 InStock
Į krepšelį 17,36 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Dėmesio, grupė! Praktiški darbo su grupe būdai ir technikos“ aprašymas

Ši knyga „Dėmesio, grupė! Praktiški darbo su grupe būdai ir technikos“ – praktinių ir veiksmingų darbo su grupe technikų bei metodų rinkinys. Knyga skiriama visiems konsultantams, lektoriams, vadovams ar kitiems specialistams, kurie veda įvairius užsiėmimus ir siekia juos padaryti įdomius, įtraukiančius ir naudingus. Knyga nėra akademinė – jos autoriai dalijasi savo patirtimi ir pateikia praktikoje išbandytus bei veiksmingus darbo su grupe būdus. Čia skaitytojas ras ne tik įvairių užduočių ir pratimų, bet ir konkrečių patarimų ir technikų, kaip ugdyti komandas, padėti joms kurti idėjas, kelti veiklos tikslus, vesti susirinkimus ar valdyti sudėtingas situacijas, kurios kyla dirbant su grupe.

„Nuoširdžiai galvoju, kad tai stipri knyga, kuri padės tiek pradedančiam konsultantui, tiek jau patyrusiam ekspertui. Naudingiausia, kad joje pateikiama ne tik teorinė medžiaga apie suaugusiųjų ugdymą, bet ir aprašomos pačių autorių išgyventos situacijos, nurodomi kiekvieną dieną lengvai pritaikomi darbo su grupe metodai, pateikiami konkretūs praktiniai patarimai, kaip spręsti dirbant su grupe pasitaikančias sudėtingas situacijas. Ši knyga praturtintų kiekvieno, kuris yra atsakingas už suaugusiųjų ugdymą, biblioteką.“
Audra Leseckaitė, žmogiškųjų išteklių valdymo specialistė

„Ši knyga – tai vertinga pagalba ir įkvėpimo šaltinis visiems personalo ir kitų funkcijų vadovams bei vidiniams treneriams, kurie veda mokymus, įvairias sesijas, vadovauja susirinkimams ir diskusijoms. Knygoje koncentruotai apžvelgiamos įvairios sritys: suaugusiųjų mokymas, susirinkimų efektyvumas, strateginių ir mokymo sesijų vedimas, grupės įtraukimo ir valdymo niuansai. Skaitant labiausiai įtraukia praktinių patarimų, metodų ir pavyzdžių iš konsultantų asmeninės patirties gausa. Būtent tai ir skatina daugelį knygoje dalykų taikyti praktiškai.“
Kristina Markūnaitė, mokymo ir ugdymo vadovėKiti taip pat domėjosi


2015-07-20

Lietuviškai tokios išsamio knygos apie darbą su suaugusiųjų grupe dar nebuvo. Laimei, atsirado ;) Ačiū autoriams <3

Parašykite atsiliepimą apie „Dėmesio, grupė! Praktiški darbo su grupe būdai ir technikos“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Populiariosios psichologijos knygos

Mindaugas Grajauskas, Tomas Misiukonis, Viktorija Matusevičiūtė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Dėmesio, grupė! Praktiški darbo su grupe būdai ir technikos“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Dėmesio, grupė! Praktiški darbo su grupe būdai ir technikos“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Dėmesio, grupė! Praktiški darbo su grupe būdai ir technikos“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Dėmesio, grupė! Praktiški darbo su grupe būdai ir technikos“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Mindaugas Grajauskas, Tomas Misiukonis, Viktorija Matusevičiūtė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Dėmesio, grupė! Praktiški darbo su grupe būdai ir technikos“ perkama kartu