0

Lenktynės

  • Nuolaida knygai -76%
3.5
(2 įvertinimai)
Kaina internetu: 10,99 €
Kaina knygyne: 44,99 €*
Sutaupote: 34.00 € (76%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2004-12-18 Luk

bet cia yra su kazkokiu papildymu tiesiogiai is autoriaus

Informacija

Lenktynės

  • Leidėjas: Rgrupė
  • Išleidimo metai: 2004
  • Formatas: 21x30, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 185
  • ISBN ar kodas: 9949-10-693-1

2021-01-31 10.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Lenktynės" aprašymas

Koks yra verslo Lenktynių tikslas? Kaip laimėti,valdant gamybos žaidimą?!


"Lenktynės" - tai vadovėlis papildantis E. Goldratto ir J. Cox’o avangardistinį bestselerį “Tikslą”, apžvelgiantis pramonės ir konkurencinio lenktyniavimo raidą nuo 1970 iki mūsų dienų.

Jame pirmą kartą lietuviškai aprašomas ir lyginamas mums įprastas gamybos būdas, japoniškasis (JIT) ir sukurtas dr.E.Goldratto (DBR).

Mums pavyko įtikinti autorius atnaujinti ją, atsižvelgus į pramonės raidą per dvidešimt metų nuo jos pirmojo leidinio pasirodymo. Taigi ši jums pateikiama knyga unikali tuo atžvilgiu, kad tik lietuviškas leidimas yra papildytas ir atnaujintas pačių autorių.

Kokie rodikliai turėtų būti analizuojami, kokia seka ir kokia logika, kad mes, kaip vadovai, galėtumėm priimti geriausius teisingus kasdienius sprendimus, nuo kurių ateityje priklausys konkurencinis pranašumas? Apie tai ir rašoma šiame vadovėlyje.

Ši knyga taip pat parodo, kaip sutelkti dėmesį į tuos proceso tobulinimus, kurie turės didžiausios įtakos jūsų konkurenciniam pranašumui. Epilogas ir prieduose pateiktos kontrolinės užduotys parodys mąstančiam skaitytojui, kaip pradėti nuolatinio tobulinimo procesą, o paskui plėsti jį į kitas sritis, tokias kaip marketingas ir finansinė kontrolė.

Kas teisus – mūsų (Europiečių, Vakariečių) ar japonų finansinės sistemos?

Didelės atsargos – reali viršvalandžių priežastis!

Išlaidų koncepcija blokuoja geresnę kokybę!

Kuo skiriasi subalansuota ir sinchronizuota gamyba?

Kaip nustatyti verslą ribojančią vietą


Praktinės užduotys:

- ar išlaidos yra jūsų marketingo variklis?

- kokios taisyklės yra jūsų verslo variklis?"
2004-12-18

bet cia yra su kazkokiu papildymu tiesiogiai is autoriaus

2004-12-09

pigiau bus amazone nuspirkti originalo varianta, nei skaityti vertima...

Parašykite atsiliepimą apie "Lenktynės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Vadybos knygos

E. M. Goldratt, R. E. Fox parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Lenktynės, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Lenktynės aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Lenktynės už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Lenktynės? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, E. M. Goldratt, R. E. Fox tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Lenktynės" perkama kartu