0

Krūties vėžys

  • Nuolaida knygai -66%
Kaina internetu: 4,69 €
Kaina knygyne: 13,49 €*
Sutaupote: 8.80 € (66%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Krūties vėžys

  • Leidėjas: Vaistų žinios
  • Išleidimo metai: 2004
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • ISBN ar kodas: 9955-511-27-3

2020-09-30 4.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Krūties vėžys" aprašymas

Mokslinėje monografijoje pateikiamas šiuolaikinis, moksliniais įrodymais pagrįstas požiūris krūties vėžio prevenciją, diagnostiką ir gydymą, apibendrinami šiuolaikinio mokslo pasiekimai, pateikiamos autorių publikacijos. Mokslinė monografija skirta gydytojams onkologams-radioterapeutams, onkologams-chemoterapeutams, krūties vėžio chirurgams, kitiems onkologijos srityje dirbantiems gydytojams, radiologams, akušeriams-ginekologams, bendrosios praktikos gydytojams, rezidentams, studentams bei visuomenei.

Pratarmė


Krūties vėžys - dažniausia moterų onkologinė liga ir opiausia jų sveikatos problema. Mokslinėje monografijoje pateikiamas šiuolaikinis, moksliniais įrodymais pagrįstas požiūris į šios ligos prevenciją, diagnostiką ir gydymą. Knygą sudaro 20 skyrių, kuriuose analizuojama krūties vėžio epidemiologija, rizikos veiksniai, atrankinė moterų sveikatos būklės patikra ir moterų motyvacija dalyvauti mamografinėje patikroje, krūties anatomijos, fiziologijos ir navikų morfologijos ypatumai, gerybinės krūties ligos, neinvazinės krūties vėžio formos, krūties vėžio klasifikacija, diagnostika, chirurginis, spindulinis, chemoterapinis, hormoninis ir kompleksinis gydymas, gydymo vėlyvieji šalutiniai reiškiniai, retai pasitaikančios klinikinės situacijos - pvz., krūties vėžys nėštumo metu, abipusis ir vyrų krūties vėžys.

Autorių tikslas buvo pateikti šiuolaikinės literatūros apžvalgą, kontroversijas, savo požiūrį ir tyrimų rezultatus, moksliniais įrodymais pagrįstas rekomendacijas.

Mokslinėje monografijoje apibendrinami šiuolaikinio mokslo pasiekimai, pabrėžiamas specialistų komandos vaidmuo sprendžiant krūties vėžio problemą. Ankstyva krūties vėžio diagnostika, atrankinės moterų sveikatos būklės patikros programos gali sumažinti mirtingumą nuo krūties vėžio iki 30 proc. Knygoje formuojamas gydytojų ir visuomenės požiūris į krūties vėžio antrinę profilaktiką. Rizikos veiksnių analizė ir genetiniai tyrimai, įsiliejantys į detalesnį rizikos sirgti krūties vėžiu nustatymą, atveria chemoprevencijos galimybes. Naujos tendencijos skatina moteris aktyviau dalyvauti atrankinės patikros ar ankstyvos diagnostikos programose.

Krūties vėžio gydymo taktiką lemia žinios apie prognozinius veiksnius. Ateityje ligos prognozei įvertinti fundamentalią reikšmę turės vėžinių ląstelių genetinių ypatumų įvertinimas.

Turinys


Pratarmė

Sutrumpinimai

I dalis    Epidemiologija

II dalis    Krūties vėžio rizikos veiksniai

III dalis    Atrankinė moterų sveikatos būklės patikra dėl krūties vėžio

IV dalis    Moterų motyvacijos dalyvauti atrankinėje mamografinėje krūties vėžio patikroje tyrimas

V dalis Krūties anatomijos, fiziologijos ir navikų morfologijos ypatumai

VI dalis Gerybinės krūties ligos

VII dalis Krūties vėžio klasifikacija

VIII dalis Diagnostika

IX dalis Neinvazinės krūties vėžio formos

X dalis Krūties vėžio chirurginis gydymas

XI dalis Krūties vėžio spindulinė terapija

XII dalis Krūties vėžio chemoterapija

XIII dalis Klinikiniai tyrimai metastazavusio krūties vėžio gydymo srityje

XIV dalis Chemoterapijos sukeltas pykinimas ir vėmimas

XV dalis Krūties vėžio hormonoterapija

XVI dalis Krūties vėžio kompleksinis gydymas

XVII dalis    Krūties vėžio gydymo vėlyvieji šalutiniai reiškiniai

XVIII dalis    Abipusis krūties vėžys

XIX dalis    Krūties vėžys nėštumo metu

XX dalis    Vyrų krūties vėžys

Summary  287p.

Spalvotieji paveikslai

Rodyklė

Parašykite atsiliepimą apie "Krūties vėžys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Krūties vėžys, kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Krūties vėžys jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Krūties vėžys patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Krūties vėžys palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Krūties vėžys" perkama kartu