0
Kaip priversti badauti vėžį… pačiam nebadaujant
24.99 InStock

Kaip priversti badauti vėžį… pačiam nebadaujant

  • Nauja knyga
  • Nemokamas knygos pristatymas
3.0
(2 įvertinimai)
24,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
2020-02-13 Diana

Lengvai skaitosi, informatyvi bei ikvepianti knyga.

Informacija

Kaip priversti badauti vėžį… pačiam nebadaujant

  • Leidėjas: Vitae litera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 476
  • ISBN ar kodas: 9786094544392

24.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Ar Džeinė McLelland rado atsakymą j klausimą, kaip nugalėti vėžį? Ar galime priversti vėžį numirti iš bado?

Džeinė, šią laiką „vėžio Šerlokas Holmsas", išsiaiškino, kad vėžį badauti verčianti dieta, stiprūs papildai ir keletas jau pamirštą mažo toksiškumo vaistą, gydymui juos taikant vienu metu, veikia sinergiškai, be to, stiprina vienas kito poveikį vėžiui. Jos mirtinas vėžys, tarsi stebuklas, tiesiog išgaravo.

Šioje proverži iliustruojančioje knygoje "Kaip priversti badauti vėžį… pačiam nebadaujant" Džeinė aprašo savo nepaprastą, širdį veriančią kelionę ir pakeliui padarytus medicininius atradimus. Jos organizmas jai buvo bandomąja jūrą kiaulyte. Džeinei pavyko atrasti badauti vėžį priverčiančius vaistus ir papildus. Pasiektus rezultatus puikiai iliustruoja jos parengtas „Metro žemėlapis", kuriame parodyta, kokius vėžio maitinimosi kelius būtina blokuoti sergant visų rūšių vėžiu ir kaip galima sukurti savo „kokteilį", kuris priverstų vėžį badauti. Deja, daug paprastų senųjų vaistų buvo pamiršta, juos keitė „vaistų lenktynėse" dalyvaujantys naujausi patentuoti ir šio žaidimo taisykles keičiantys vaistai. Taigi, ar atsakymas į šį klausimą jau čia? Džeinė tiki, kad taip. Žingsnis po žingsnio ji pamažu dėliojo savo dėlionę, išsprendė galvosūkį ir parengė paprastą protokolą.

Šioje knygoje rasite atsakymus į opius klausimus apie papildomojo gydymo metodų taikymą sergant vėžiu. Kokius vaistus, kurią taikymo gydymui patentas baigėsi (off-label drugs), ir papildus reikėtą vartoti? Ar reikėtų išbandyti ketogeninę dietą? Ar reikia badauti? Ar riebalai nepavojingi? Kiek ir kada reikėtą mankštintis? Džeinė aiškina, kodėl kiekvienam pacientui būtinas individualizuotas požiūris ir, svarbiausia, parodo, kaip tai padaryti.

Panašiai kaip filmai "Erin Brockovich" ir "Dallas Buyers Club" ši knyga "Kaip priversti badauti vėžį… pačiam nebadaujant" - įtikinamas pasakojimas apie ryžtingą kovą su liga neturint beveik jokią šansą išgyventi. Jei jūs ar jūsų mylimas žmogus serga vėžiu, būtinai turite perskaityti šią knygą. Net jei jums buvo pasakyta, kad nieko daugiau padaryti negalima, Džeinė tvirtina, kad tai beveik tikrai netiesa.

„Strategija, kurios Džeinė laikėsi, kad pasveiktų, yra viena svarbiausią kovoje su vėžiu. Jos istorija sužadina viltį ir parodo mediką bendruomenei naują galingą gydymo jrankį - ne pagal nustatytas indikacijas taikomų vaistų (repurposed drugs) derinius."
Travis Christofferson, "Tripping over the Truth" autorius

Daug metą Džeinė dirbo diplomuota fizioterapijos specialiste, vėliau verslininke. Ji gavo apdovanojimą už sukurtas BATHrobics tualeto priemones. Šiandien Džeinė aktyviai dalyvauja pagalbos vėžiu sergantiems ligoniams veikloje.

Iš anglų kalbos vertė Irena Darginavičienė

2020-02-13 Diana

Lengvai skaitosi, informatyvi bei ikvepianti knyga.

2020-02-13 Daiva

ištaisykit bent jau anotacijoje klaidas...

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu