0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kulinarinės kelionės

Kaina internetu: 12,99 €
Kaina knygyne: 16,69 €*
Sutaupote: 3.70 € (23%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 12.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kulinarinės kelionės" aprašymas

Knyga "Kulinarinės kelionės" padės puikiai praleisti laisvalaikį Lietuvoje su šeima ar draugais. Joje rasite gražiausių Lietuvos vietovių aprašymus, sužinosite, kokių tradicinių valgių verta paskanauti įvairiuose Lietuvos kampeliuose, kur galima išmokti pasigaminti skirtingoms vietovėms būdingų patiekalų. Sužinosite, ką apie savo gimtąsias vietas kalba žymūs Lietuvos žmonės, kokiais šeimos valgių receptais jie dalijasi su skaitytojais.

Taip pat knygoje "Kulinarinės kelionės" rasite daugiau kaip 100 tradicinių lietuviškų valgių aprašymų ir receptų.Pažinkime, skanaukime, gaminkime!Parašykite atsiliepimą apie "Kulinarinės kelionės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kelionių vadovai po Lietuvą

Daiva Dmuchovska, Vytautas Kandrotas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kulinarinės kelionės", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kulinarinės kelionės" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kulinarinės kelionės" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kulinarinės kelionės"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Daiva Dmuchovska, Vytautas Kandrotas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kulinarinės kelionės" perkama kartu