BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kulniuku dangus pradurtas

Kaina: 6,29 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-09-30 6.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kulniuku dangus pradurtas" aprašymas

Aleksandro Žaltausko (1997-2020) eilėraščių rinkinyje „Kulniuku dangus pradurtas“ skaitytojai atras socialinių, filosofinių temų, derančių su vidinėmis subjekto būsenomis, siurrealistine vaizduote, kalbos žaidimais ir eksperimentais. Šiurkštokos raiškos elementai kartkartėmis praturtinami jautriomis įžvalgomis apie mirties neišvengiamybę. Rinkinio eilėraščiai liudija, kad autoriui pavyko sukurti poetinį lauką, kuriame privaloma žaisti pagal jo sukurtas taisykles: išlikdama atvira ir aktuali A. Žaltausko poezija nepaklūsta kasdienio pasaulio logikai ir visuomenės nustatytoms normoms, o alsuoja nevaržoma kūrėjo laisve.

„Aleksandras Žaltauskas savo kūryboje nevengė eksperimentuoti: žaisti įvaizdžių įvairiabriauniškumo atspindžiais, ištraukti objektus iš Jiems įprastų savybių konteksto. Rinkinio eilėraščiai ekspresyvūs, daug dėmesio skiriama emociniam pasluoksniui. Gajūs Ir Intelektualesnės minties daigai - gausu užuominų, nuorodų į filosofijos teorijas, istorijos epizodus, kultūrines ir socialines visuomenės slinktis. Nuošalyje nepaliekami ir techniniai niuansai - dėmesys ritmikai, estetiniam eilėraščių pradui. Siurrealistinės erdvės, įvairių kultūrų ir laikmečių pefpynlmas, neįprastų savybių priskyrimas objektams, išradingi įvaizdžių sugretinimai ir nenuspėjami minties šuoliai kuria savitų eilėraščio lauką, išsivadavusį iš banalumo ir buities apribojimų. Šia knyga A. Žaltauskas tarsi signalizuoja skaitytojui, kad maištas gali būti labiau išraiškingas nei destruktyvus.“
Tomas Vyšniauskas


  • Autorius: Aleksandras Žaltauskas
  • Leidėjas: Kauko laiptai
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 130
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098301052

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kulniuku dangus pradurtas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kulniuku dangus pradurtas", Aleksandras Žaltauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Aleksandras Žaltauskas su knyga "Kulniuku dangus pradurtas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kulniuku dangus pradurtas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aleksandras Žaltauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kulniuku dangus pradurtas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kulniuku dangus pradurtas" perkama kartu