Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Laimės dienoraštis. 365 žingsniai į sąmoningesnį ir džiaugsmingesnį gyvenimą

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 20,98 €
Kaina su kodu: 18,88 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Turime sandėlyje
2023-08-02 Živilė

Ačiū. Naudoju. Pradžioje pamiršdavau po tą vieną nedidelį lapą užpildyti. Po poros savaičių tai tapo įpročiu ♥ Lavina vaizduotę, atmintį, savikritiką, savimeilę. Atpalaiduoja ir suteikia spyrį nuveikti ką nors naudingo :)


2024-04-30 20.976 InStock
Į krepšelį 18,88 € -10% su kodu
PATOGU

Aprašymas

Kaip pasikeistų gyvenimas, jei kasdien bent kelias minutes skirtume įvairiems laimę teikiantiems ir pozityvumą skatinantiems pratimams?

Mes lemiame savo ateitį mintimis, vertinimais, ištartais žodžiais, veiksmais. Nuo mūsų minčių priklauso mūsų savijauta, nuo jos – mūsų veiksmai, o nuo veiksmų priklauso, kaip pasaulis sutinka mus.


Šis "Laimės dienoraštis. 365 žingsniai į sąmoningesnį ir džiaugsmingesnį gyvenimą" yra jūsų bendrakeleivis, kuris padės žvelgti šviesesnėmis akimis, kurti sąmoningesnį, prasmingesnį ir laimingesnį gyvenimą. Pildydami jį artimiau pažinsite save, savo stiprybes, dažniau įgyvendinsite svajones, užmegsite artimesnius santykius su kitais. Dienoraštis padės išlaisvinti kūrybinę energiją, smalsumą, žaismingumą, pastebėti šalia esantį grožį, ugdyti pozityvų požiūrį.


365 užduotys sukurtos remiantis įvairiomis psichologinėmis teorijomis ir moksliniais tyrimais, kurių veiksmingumas įrodytas realiame gyvenime.

Esame savo gyvenimo režisieriai. Susikurkite jį tokį, kokio trokštate!


"Šis dienoraštis yra tarsi žemėlapis, kuriame sužymėtos stotelės pakeliui į sąmoningesni ir džiaugsmingesnį gyvenimą. Knygą sudaro 365 užduotys, kurioms kasdien turėtumėte skirti kelias minutes. Penkios minutės ar net mažiau - tiek tereikia, kad pradėtumėte keistis! Galite jį pildyti ir savo pasirinktu dažnumu, kelis kartus grįžti prie jums naudingiausių užduočių. Vis dėlto patariame žengti visus 365 žingsnius - kasdien po vieną. Jį galite pradėti pildyti bet kada, nes nėra nurodytų datų. Dienoraščio užduotys sukurtos remiantis įvairiomis psichologinėmis teorijomis (kognityvine elgesio terapija, pozityviąja psichologija ir kt.) ir moksliniais tyrimais, kurių veiksmingumas įrodytas realiame gyvenime. Tad, nors kai kurios užduotys gali pasirodyti kaip žaidimas, tikėkite jų galia ir atlikite jas nuoširdžiai. Vieni pratimai patiks labiau nei kiti, kaskart juos atlikęs veiksmingumą užtušuodamas žvaigždutes. Vėliau galėsite sugrįžti prie tų užduočių, kurios suteikė daugiausia naudos, ir jas pakartoti. Jei bent kelios jų taps kasdieniu jūsų įpročiu, gyvenimas neabejotinai bus šviesesnis. Pastebėsite, kad tam tikros užduotys kartojasi (jos išskirtos spalvota juostele) - tai mėnesio apžvalga, padėsianti daryti išvadas. Nuotaikų barometre kasdien žymėkite savo nuotaiką, o spindulių kolekcijoje kasdien rinkite teigiamus ar malonius dalykus. Emocijų žemėlapis padės išsiaiškinti jums svarbius dėsningumus - kodėl tam tikromis dienomis jaučiatės puikiai, o kitomis užslenka tamsūs debesys.


Būkite atviras, nuoširdus sau ir kitiems. Nebijokite būti žaismingas, kūrybingas, išmintingas, o kartais kvailioti ar net būti sentimentalus. Gyvenimas per trumpas, kad gyventumėme ne savo gyvenimą. Dabar turite savo laimės žemėlapį - naudokitės juo ir skatinkite kitus žengti šiuo keliu."


Rūta IgnatėKiti taip pat domėjosi


2023-08-02

Ačiū. Naudoju. Pradžioje pamiršdavau po tą vieną nedidelį lapą užpildyti. Po poros savaičių tai tapo įpročiu ♥ Lavina vaizduotę, atmintį, savikritiką, savimeilę. Atpalaiduoja ir suteikia spyrį nuveikti ką nors naudingo :)

2018-01-02

Nuostabi knyga! Tiems kam, dazniausiai pritruksta to vieno zingsnio iki naujos pradzios... tai 365 motyvacija kiekvienai dienai, galimybe prisesti ir pabuti su savimi bent 5 minutes. Si knyga gali buti puiki dovana ir sau ir Jusu artimam zmogui. Perku jau antra, nes pirma pirkau dovanu ir supratau, kad ji yra to ko truksta man paciai. Rekomenduoju 120%

Parašykite atsiliepimą apie "Laimės dienoraštis. 365 žingsniai į sąmoningesnį ir džiaugsmingesnį gyvenimą"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Dienoraščiai


Dažnai su "Laimės dienoraštis. 365 žingsniai į sąmoningesnį ir džiaugsmingesnį gyvenimą" perkama kartu