⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pirmasis mažylio dienoraštis. Su lopšinėmis, kykojimais ir eilėraštukais (knyga su defektais)

Kaina: 3,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-03-31 3.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pirmasis mažylio dienoraštis. Su lopšinėmis, kykojimais ir eilėraštukais (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

SVARBU! Knyga išleista trimis skirtingais viršeliais. Rinktis viršelio galimybės nėra.

Pirmieji jūsų kūdikio metai – trapus ir brangus laikas. Įamžinkite kiekvieną jaudulingą akimirką „Pirmajame mažylio dienoraštyje“.

Aprašykite įdomius įvykius, svarbias permainas, naujas patirtis, klijuokite nuotraukas – ir sukurkite knygą, kurią po daugelio metų jau nebe kūdikis bendraautorė mielai vartys. Gal net susigraudinusi.

„Pirmasis mažylio dienoraštis“ su mielais eilėraštukais, kykojimais, lopšinėmis ir linksmais piešinukais yra nepakartojamas kūdikystės atminas, kurį brangins visa jūsų šeima.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Trys nykštukai
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 48
  • Formatas: 25x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955077695-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pirmasis mažylio dienoraštis. Su lopšinėmis, kykojimais ir eilėraštukais (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kūdikių albumai

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Pirmasis mažylio dienoraštis. Su lopšinėmis, kykojimais ir eilėraštukais (knyga su defektais)", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Pirmasis mažylio dienoraštis. Su lopšinėmis, kykojimais ir eilėraštukais (knyga su defektais)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Pirmasis mažylio dienoraštis. Su lopšinėmis, kykojimais ir eilėraštukais (knyga su defektais)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Pirmasis mažylio dienoraštis. Su lopšinėmis, kykojimais ir eilėraštukais (knyga su defektais)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Pirmasis mažylio dienoraštis. Su lopšinėmis, kykojimais ir eilėraštukais (knyga su defektais)" perkama kartu