0

Pirmasis mano kūdikio dienoraštis

  • Nuolaida knygai -42%
5.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 13,99 €
Kaina knygyne: 23,99 €*
Sutaupote: 10.00 € (42%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-01-20

Labai gražus albumas!

Informacija

Pirmasis mano kūdikio dienoraštis

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 72
  • ISBN ar kodas: 9786094791208

2020-11-30 13.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pirmasis mano kūdikio dienoraštis" aprašymas

Įamžinkite gražiausias, įsimintiniausias ir svarbiausias akimirkas nuo nėštumo pradžios iki savo mažylio pirmojo gimtadienio. Įdomūs ir taiklūs klausimai leis sukurti išsamų ir linksmą jūsų šeimos portretą, o žaismingų iliustratorių piešiniai nuolat džiugins akis. Kad būtų ką prisiminti!

Dailininkės Claire Laude ir Aurélie Castex jau dešimt metų dirba kartu – nuo tada, kai susitiko Paryžiaus dekoratyvinio meno mokykloje. Savo piešiniais jos sukūrė fantazijos ir lengvų linijų bei švelnių spalvų prisodrintą išskirtinį pasaulį. Savo srityje gerai žinomos dailininkės nuolat bendradarbiauja su mados žurnalais „Jalouse“ Prancūzijoje, „Vogue“ Japonijoje, „Velvet" Italijoje, „GQ“ Indijoje bei mados namais „Cartier“ ir „Dior“.

2019-01-20

Labai gražus albumas!

Parašykite atsiliepimą apie "Pirmasis mano kūdikio dienoraštis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Nėštumas, gimdymas ir kūdikio priežiūra

parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Pirmasis mano kūdikio dienoraštis, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Pirmasis mano kūdikio dienoraštis aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Pirmasis mano kūdikio dienoraštis už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Pirmasis mano kūdikio dienoraštis? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Pirmasis mano kūdikio dienoraštis" perkama kartu