NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Laiškai 1973-2000 (III tomas)

Kaina: 11,99 €
Kaina su kodu: 10,79 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 11.993 InStock
Į krepšelį

Knygos "Laiškai 1973-2000 (III tomas)" aprašymas

"Jūsų rankose - trečias, paskutinis, Jerzy Giedroyco ir Czeslawo Miloszo korespondencijos tomas. Pirmą tomą "Laiškai 1952-1963" leidykla „Mintis" išleido 2010 m., antrą - "Laiškai 1964-1972" - 2014 m.
Lietuvos kunigaikščių Giedraičių giminės palikuonis Jerzy Giedroycas, garsaus kultūros ir politikos mėnraščio „Kultūra" įkūrėjas ir redaktorius, ir Kėdainių krašte gimęs, 1980 m. literatūrine Nobelio premija apdovanotas poetas ir eseistas Czestawas Miloszas susirašinėjo beveik penkiasdešimt metų.
Trijų tomų korespondencijos rinkinys, į kurį sudėti 1038 laiškai, vertinamas kaip išskirtinis dabarties epochoje nedažnos epistolinės literatūros kūrinys, neįkainuojamų žinių apie XX a. antros pusės istorinius, kultūrinius, politinius įvykius aruodas.
Šie laiškai taip pat, ko gero, kaip niekas kitas betarpiškai atspindi dviejų iškilių asmenybių - Giedroyco ir Miloszo - vaisingą, nors kartais „sunkią draugystę", aštrių susidūrimų, nuoskaudų bei prieštaravimų kupiną bendradarbiavimą, jų kūrybą, asmeninį gyvenimą.
Redaktorius ir Poetas mylėjo Lietuvą, domėjosi jos gyvenimu, stengėsi prisidėti prie jos kovos už laisvę ir nepriklausomybę, tad, šio, trečio tomo, laiškuose skyrė jai daug dėmesio.
Giedroycas ir Miloszas „karštai troško abiejų mūsų tautų - lenkų ir lietuvių - susitaikymo ne dėl sentimentalių priežasčių, bet dėl geopolitinio realizmo, liepiančio šioms tautoms bendradarbiauti.“

Prof. M. Kornat, leidinio rengėjas


  • Nobelio literatūros premijos laureato knyga


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Laiškai 1973-2000 (III tomas)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Užsienio eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Laiškai 1973-2000 (III tomas)", Česlovas Milošas (Czeslaw Milosz), Jerzy Giedroyc. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Česlovas Milošas (Czeslaw Milosz), Jerzy Giedroyc su knyga "Laiškai 1973-2000 (III tomas)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Laiškai 1973-2000 (III tomas)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Česlovas Milošas (Czeslaw Milosz), Jerzy Giedroyc. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Laiškai 1973-2000 (III tomas)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Laiškai 1973-2000 (III tomas)" perkama kartu