Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Lapok, aspidistra! (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-04-30 4.99 SoldOut

Knygos "Lapok, aspidistra! (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

George Orwell daugeliui literatūros mylėtojų pažįstamas kaip populiarių ir įtaigių antiutopijų „Gyvulių ūkis“ ir „1984-ieji“ autorius. Knygoje „Lapok, aspidistra!“ rašytojas pasakoja apie jauną poetą, kuris metė iššūkį kapitalizmui. Per vidinę veikėjo dramą rašytojas vaizduoja godulio valdomos visuomenės ydas. Romano veikėjas atspindi ir paties George Orwell patirtį.

„Lapok, aspidistra!“ – socialinė kritika, pasižyminti kandžiu autoriaus stiliumi. Knygoje nagrinėjamos problemos šiandien yra taip pat opios, kaip ir 1936-tais metais. George Orwell turėjo toliaregišką ir gilų žvilgsnį.

Pagrindinis veikėjas Gordonas yra jaunas poetas, kuris vedinas idealistinių pažiūrų nusprendžia atsisakyti darbo reklamos agentūroje, savo socialinio statuso bei to, ką vadina „nuobodžiu gyvenimu“. Jis apsigyvena skurdžiausiame Londono rajone, uždarbiauja beverčių knygų knygyne ir pagrindinį dėmesį skiria savo kūrybai. Poetas skursta, vaikšto apdriskęs, ką tik gali užstato lombarde. Gordonas greitai pamato, kad jo maištas prieš sistemą visiškai niekam neįdomus ir tenka iš naujo klausti, prieš ką gi jis kovoja?

George Orwell romane „Lapok, aspidistra!“ negailestingai pirštu beda į mūsų visuomenės ydas, lyg epidemija pasklidusį godulį ir socialines manipuliacijas dėl pinigų. Autoriaus aprašymai įtaigūs. Skaitytojas lengvai pajus pigių landynių ir barų dvoką, alkio jausmą ir kitas skurdo grimasas. Rašytojui pavyko perteikti nuolatinio bado kankinamo žmogaus jausmus bei jo vidinius ir išorinius pokyčius. Keliamas klausimas, ar norint sukurti gerą kūrinį būtina kentėti nepriteklių ar kitokius vargus? Ar sotus ir laimingas menininkas gali kurti?

Aspidistra, stovinti ant kiekvienos vidutinės klasės britų namų palangės, šiame romane simbolizuoja „normalų“ gyvenimą, kurio atsisakė ar bandė atsisakyti jaunasis idealistas.

George Orwell (1903-1950) – žymus britų rašytojas, žurnalistas. Visame pasaulyje autorių išgarsino antiutopija „1984-ieji“ ir antistalininė satyra „Gyvulių ūkis“. Romanai „Dienos Paryžiuje ir Londone“ ir „Lapok, Aspidistra“ iš dalies aprašo paties rašytojo patirtį. George Orwell taip pat skurdo, badavo ir gyveno prasčiausiose landynėse bei nakvynės namuose.

Iš anglų kalbos vertė Arvydas Sabonis

Rekomenduojame knygą įsigyti internetu ir taip papildyti kokybiškos literatūros kolekciją. Pirkti online siūlome įvairių žanrų ir siužetų knygas, o akcijų ir išpardavimų metu daugelis jų kainuoja pigiau. Jei sunku išsirinkti, visada pasidomėkite atsiliepimais ir apžvalgomis. Taip pat įvertinkite turinį ir apimtį: atsižvelkite į puslapių skaičių, trumpus aprašymus, santraukas bei ištraukas.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Lapok, aspidistra! (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Lapok, aspidistra! (knyga su defektais)", Džordžas Orvelas (George Orwell). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Džordžas Orvelas (George Orwell) su knyga "Lapok, aspidistra! (knyga su defektais)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lapok, aspidistra! (knyga su defektais)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Džordžas Orvelas (George Orwell). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lapok, aspidistra! (knyga su defektais)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lapok, aspidistra! (knyga su defektais)" perkama kartu