0

Lemties broliai

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Lemties broliai

  • Leidėjas: Lucilijus
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 21x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 207
  • ISBN ar kodas: 9789955323259

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Lemties broliai" aprašymas
Knyga "Lemties broliai" skirta Vyčio apygardos, Pilėnų tėvonijos vado Stepono Giedriko-Giriečio žūties 1957 metų rugsėjo 25 dieną 60 metinėms pažymėti, Biržų krašto ir visos Lietuvos partizanų kovai prisiminti ir pagerbti.

Parašykite atsiliepimą apie "Lemties broliai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lemties broliai, kurią skaitytojams dovanoja Algimantas Jukna-Giedrikas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Algimantas Jukna-Giedrikas su knyga Lemties broliai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lemties broliai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Algimantas Jukna-Giedrikas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lemties broliai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Lemties broliai" perkama kartu