NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Lemties broliai

Kaina: 19,31 €
Kaina su kodu: 17,38 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 19.308 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lemties broliai" aprašymas

Knygoje „Lemties broliai“ trumpai aprašytos aplinkybės, nulėmusios skaudžius Lietuvos istorijos įvykius. Lietuvos politikų elgesį prieš 1940 m. birželio 15 d. Sovietų Sąjungos okupaciją ir po jos atspindi Lietuvos užsienio reikalų ministro Juozo Urbšio ir paskutinio ministrų Tarybos posėdžio dalyvio, žemės ūkio ministro Juozo Audėno prisiminimai.

Pateikiamos Molotovo-Ribentropo pakto slaptųjų protokolų kopijos ir informacija apie sovietų ir nacių suokalbį. Parodomos tragiškos pasekmės, kurias patyrė Lietuva po sovietų ir vėliau sekusios nacių okupacijos, sovietų sugrįžimo, pokario partizanų kovų ir lietuvos žmonių tremčių bei patirto teroro.

Ateitis siejasi su praeitimi, todėl prisimenami ir tolimesnės praeities lemtingi įvykiai. 1795 m. Lietuvos-Lenkijos valstybės sužlugdymas ir carinės Rusijos okupacija, kuri tęsėsi per devynioliktą ir dalį dvidešimto amžiaus. 1831 ir 1863 m. sukilimai ir 1944-1945 m. partizanų kovos - laisvės kovų kelio stotys, nulėmusios Lietuvos, Lenkijos ir kitų pavergtų tautų išsilaisvinimą.

Knygoje „Lemties broliai“ pateikti Biržų krašto partizano Broniaus Krivicko eilėraščiai ir politologiniai tekstai.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Lemties broliai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie partizanus

Algimantas Jukna-Giedrikas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Lemties broliai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Lemties broliai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Lemties broliai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Lemties broliai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Algimantas Jukna-Giedrikas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lemties broliai" perkama kartu