⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Raudų siena. Epitafijos Lietuvos partizanams

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 4,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-03-10 Algis

Patiko! Sužadina vaizduotę ir leidžia prisiliesti prie didvyriškos rezistencijos istorijos per partizanų biografijas ir slapyvardžius.


2023-03-31 4.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Raudų siena. Epitafijos Lietuvos partizanams" aprašymas

Knyga „Raudų siena” aktuali kaip meninės pagarbos mūsų laisvę iškovojusiems partizanams išraiška. Pasirinktas maldaknygės formatas, o šriftas primins partizaninėje spaudoje naudotą šriftą. Visa knygelė - kaip vienas kūrinys, kurį vienija simbolinės plotmės: jaunystė, žydėjimas, lūžis, priešlaikinė žūtis, ugnis ir viltis. Šios plotmės kaip kūrinio leitmotyvas bus perteikiamos per skaitytojui atpažįstamus objektus. Kuriama paralėlė tarp jauno medžio ir jauno žmogaus, kuriuos vienija bendra žemė, simbolinis erdvėlaikis ir likimas. Iliustracijos - tai tarsi simbolinis raktas, papildantis teksto prasminį kontekstą.


  • Autorius: Tomas Taškauskas
  • Leidėjas: Slinktys
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 112
  • Formatas: 10x13, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098286267

Kiti taip pat domėjosi


2023-03-10

Patiko! Sužadina vaizduotę ir leidžia prisiliesti prie didvyriškos rezistencijos istorijos per partizanų biografijas ir slapyvardžius.

2023-03-10

Turiu savo asmeninėje bibliotekėlėje... verta susipažinti

Parašykite atsiliepimą apie "Raudų siena. Epitafijos Lietuvos partizanams"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie partizanus

Tomas Taškauskas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Raudų siena. Epitafijos Lietuvos partizanams", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Raudų siena. Epitafijos Lietuvos partizanams" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Raudų siena. Epitafijos Lietuvos partizanams" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Raudų siena. Epitafijos Lietuvos partizanams"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Tomas Taškauskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Raudų siena. Epitafijos Lietuvos partizanams" perkama kartu