0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Libertas ir pietas. Lietuviškasis konservatizmas: antologija 1993 - 2010

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 8.62 SoldOut

Knygos "Libertas ir pietas. Lietuviškasis konservatizmas: antologija 1993 - 2010" aprašymas

Šiame leidinyje surinkti tekstai, kurie atspindi ir aptaria lietuviškojo konservatizmo kelią nuo jo kaip politinio mąstymo srovės susiformavimo iki šių dienų. Tekstai reprezentuoja didžiumą autorių, pastaruosiusdu dešimtmečius lietuviškai rašiusių konservatizmo temomis. Juose nagrinėjamos svarbiausios Vakarų konservatizmo idėjos ir siekiama įprasminti kuriamą Lietuvvos valstybės tikrovę. Knyga rekomenduojama visiems, besidomintiems politika, filosofija ir visuomenės gyvenimu.


Parašykite atsiliepimą apie "Libertas ir pietas. Lietuviškasis konservatizmas: antologija 1993 - 2010"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Libertas ir pietas. Lietuviškasis konservatizmas: antologija 1993 - 2010", kurią skaitytojams dovanoja Sud. Mantas Adomėnas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Mantas Adomėnas su knyga "Libertas ir pietas. Lietuviškasis konservatizmas: antologija 1993 - 2010" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Libertas ir pietas. Lietuviškasis konservatizmas: antologija 1993 - 2010" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Mantas Adomėnas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Libertas ir pietas. Lietuviškasis konservatizmas: antologija 1993 - 2010" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Libertas ir pietas. Lietuviškasis konservatizmas: antologija 1993 - 2010" perkama kartu