NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Libertas ir pietas. Lietuviškasis konservatizmas: antologija 1993 - 2010

Sudarė: Mantas Adomėnas
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-03-31 8.62 SoldOut

Knygos "Libertas ir pietas. Lietuviškasis konservatizmas: antologija 1993 - 2010" aprašymas

Šiame leidinyje surinkti tekstai, kurie atspindi ir aptaria lietuviškojo konservatizmo kelią nuo jo kaip politinio mąstymo srovės susiformavimo iki šių dienų. Tekstai reprezentuoja didžiumą autorių, pastaruosiusdu dešimtmečius lietuviškai rašiusių konservatizmo temomis. Juose nagrinėjamos svarbiausios Vakarų konservatizmo idėjos ir siekiama įprasminti kuriamą Lietuvvos valstybės tikrovę. Knyga rekomenduojama visiems, besidomintiems politika, filosofija ir visuomenės gyvenimu.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Libertas ir pietas. Lietuviškasis konservatizmas: antologija 1993 - 2010"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Politikos knygos

Mantas Adomėnas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Libertas ir pietas. Lietuviškasis konservatizmas: antologija 1993 - 2010", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Libertas ir pietas. Lietuviškasis konservatizmas: antologija 1993 - 2010" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Libertas ir pietas. Lietuviškasis konservatizmas: antologija 1993 - 2010" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Libertas ir pietas. Lietuviškasis konservatizmas: antologija 1993 - 2010"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Mantas Adomėnas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Libertas ir pietas. Lietuviškasis konservatizmas: antologija 1993 - 2010" perkama kartu