NAUJIENA! -30% nuolaida visai BIOK kosmetikai! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Lietuviškų tautinių ir firminių tortų, pyragaičių, sausainių ir kitų miltinių kepinių receptūrų rinkinys

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-04-30 11.99 SoldOut

Knygos "Lietuviškų tautinių ir firminių tortų, pyragaičių, sausainių ir kitų miltinių kepinių receptūrų rinkinys" aprašymas

Šis rinkinys "Lietuviškų tautinių ir firminių tortų, pyragaičių, sausainių, plokštainių, vyniotinių, keksų, pyragų, bandelių ir kitų miltinių kepinių receptūrų rinkinys" yra skirtas tiems, kas gamina konditerijos gaminius visuomenei, sau bei savo šeimai namuose.

Tai Lietuvos maisto technologų, meistrų, konditerių ir kalkuliatorių, dirbusių įvairiuose šalies miestuose, daugelio metų darbo rezultatas. Jei gamindami prisilaikysite šių receptūrų, tai gaminiai visada pavyks.

Pirmąkart šis receptūrų rinkinys buvo išleistas 1984 m. Šios receptūros yra pagrindas kurti ir tobulinti esamus bei naujus konditerijos receptus.

„Lietuviškų tautinių ir firminių tortų, pyragaičių, sausainių ir kitų miltinių kepinių receptūrų rinkinys“ ir „Vieningas lietuviškų tautinių firminių patiekalų ir kulinarijos gaminių receptūrų bei technologijos aprašymų rinkinys“ - tai 100-mečio kulinarijos ir konditerijos knygos, kurių receptūras tobulino kone šimtą metų geriausi Lietuvos kulinarai, konditeriai ir virtuvės šefai. Tai knygos, kurių patiekalai kruopščiai parengti mitybos specialistų, išbandyti ir tik po to pateikti visuomenei. Dabar kaip tik rekomenduojama grįžti prie natūralios, kaip pateikta šiose knygose, subalansuotos mitybos.

Fitoterapeutas Juozas Ruolia sakė, jei maitintumės, kaip prieš 30-50 metų, tai būtume žymiai sveikesni, nei dabar.


  • Autorius: Birutė Rutkauskienė
  • Leidėjas: Fortus Vita
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 408
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098152029

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Lietuviškų tautinių ir firminių tortų, pyragaičių, sausainių ir kitų miltinių kepinių receptūrų rinkinys"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Receptų knygos

Birutė Rutkauskienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Lietuviškų tautinių ir firminių tortų, pyragaičių, sausainių ir kitų miltinių kepinių receptūrų rinkinys", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Lietuviškų tautinių ir firminių tortų, pyragaičių, sausainių ir kitų miltinių kepinių receptūrų rinkinys" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Lietuviškų tautinių ir firminių tortų, pyragaičių, sausainių ir kitų miltinių kepinių receptūrų rinkinys" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Lietuviškų tautinių ir firminių tortų, pyragaičių, sausainių ir kitų miltinių kepinių receptūrų rinkinys"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Birutė Rutkauskienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lietuviškų tautinių ir firminių tortų, pyragaičių, sausainių ir kitų miltinių kepinių receptūrų rinkinys" perkama kartu