0

Lietuvių kalbos užduočių knygelė priešmokyklinukams

Kaina internetu: 2,49 €
Kaina knygyne: 2,89 €*
Sutaupote: 0.40 € (14%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Lietuvių kalbos užduočių knygelė priešmokyklinukams

  • Leidėjas: Didakta
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 20x26, minkšti višeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • ISBN ar kodas: 9786098002348

2020-10-31 2.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Lietuvių kalbos užduočių knygelė priešmokyklinukams" aprašymas

"Lietuvių kalbos užduočių knygelė priešmokyklinukams" skirta 5–7 metų vaikams, kurie rengiami eiti į mokyklą.


Knygelėje pateiktos užduotys padės pažinti raides, mokyti skaityti, lavinti foneminę klausą, ugdyti sakytinę kalbą. Įvairių figūrų, ornamentų piešimas, raidžių bei žodžių rašymas ir karpymas, paveikslėlių spalvinimas lavins vaikų smulkiąją motoriką.

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvių kalbos užduočių knygelė priešmokyklinukams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Užduočių knygelės

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Lietuvių kalbos užduočių knygelė priešmokyklinukams, kurį parašė Jovita Ponomariovienė. Siūlome ne tik išsamų Lietuvių kalbos užduočių knygelė priešmokyklinukams aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Jovita Ponomariovienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Lietuvių kalbos užduočių knygelė priešmokyklinukams. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Lietuvių kalbos užduočių knygelė priešmokyklinukams dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Lietuvių kalbos užduočių knygelė priešmokyklinukams" perkama kartu