Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

KNYGŲ RINKINYS. Montessori: pasiekimų pasaulis, 3-4 metų vaikams. Apie namus ir Apie laiką

Kaina: 13,19 €
Kaina su kodu: 5,94 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*

2024-04-30 13.19 InStock
Į krepšelį 5,94 € -55% su kodu
PATOGU

Knygos "KNYGŲ RINKINYS. Montessori: pasiekimų pasaulis, 3-4 metų vaikams. Apie namus ir Apie laiką" aprašymas

Šiose serijos „Montessori: pasiekimų pasaulis“ knygelėse rasite gausybę kūrybiškų ir smagių žaidimų bei užsiėmimų, sukurtų pagal Montessori metodą ir skirtų 3-4 metų vaikams.

Čia vaikai ras labirintų, spręs galvosūkius, spalvins, karpys, jungs taškus. Taip pat mokysis atpažinti formas ir spalvas, pagal užduotis reiks spalvinti, skaičiuoti daiktus, atpažinti skaičius ir sugrupuoti objektus, sudėti formas eilės tvarka.

RInkinyje dvi knygelės:

„Montessori: pasiekimų pasaulis. Mano pirmoji knygelė apie namus ir daugybė šaunių lipdukų“

„Montessori: pasiekimų pasaulis. Mano pirmoji knygelė apie laiką ir daugybė šaunių lipdukų“Parašykite atsiliepimą apie "KNYGŲ RINKINYS. Montessori: pasiekimų pasaulis, 3-4 metų vaikams. Apie namus ir Apie laiką"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinės, informacinės knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "KNYGŲ RINKINYS. Montessori: pasiekimų pasaulis, 3-4 metų vaikams. Apie namus ir Apie laiką", kurį pristato Chiara Piroddi. Siūlome ne tik išsamų "KNYGŲ RINKINYS. Montessori: pasiekimų pasaulis, 3-4 metų vaikams. Apie namus ir Apie laiką" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Chiara Piroddi. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "KNYGŲ RINKINYS. Montessori: pasiekimų pasaulis, 3-4 metų vaikams. Apie namus ir Apie laiką". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "KNYGŲ RINKINYS. Montessori: pasiekimų pasaulis, 3-4 metų vaikams. Apie namus ir Apie laiką" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "KNYGŲ RINKINYS. Montessori: pasiekimų pasaulis, 3-4 metų vaikams. Apie namus ir Apie laiką" perkama kartu