⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvos istorija: enciklopedija pradinukams

Kaina: 7,19 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-02-28 7.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lietuvos istorija: enciklopedija pradinukams" aprašymas

Istorikas Zigmas Vitkus paprastai ir įdomiai pasakoja Lietuvos istoriją nuo ledynmečio iki pat šių dienų. Vaikai (ir suaugusieji!) sužinos, kokie istoriniai įvykiai mūsų šalyje vyko, kokios didžios asmenybės gyveno, kokia buvo praeities žmonių kasdienybė.

„Lietuvos istorija“ – ne tik įdomi pažintis su praeitimi. Joje sužinosite ir apie stulbinamus Lietuvos archeologų atradimus 2018 m.!

Knyga "Lietuvos istorija: enciklopedija pradinukams" gausiai iliustruota nuotaikingais piešiniais ir vertingomis istorinėmis nuotraukomis.


  • Autorius: Zigmas Vitkus
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • Formatas: 24x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090138410

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos istorija: enciklopedija pradinukams"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinės, informacinės knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Lietuvos istorija: enciklopedija pradinukams", kurį pristato Zigmas Vitkus. Siūlome ne tik išsamų "Lietuvos istorija: enciklopedija pradinukams" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Zigmas Vitkus. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Lietuvos istorija: enciklopedija pradinukams". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Lietuvos istorija: enciklopedija pradinukams" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Lietuvos istorija: enciklopedija pradinukams" perkama kartu