Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Skruzdėliukas Nežiniukas, 2 knyga

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2020-10-08 Monika Drimbienė

Kaip ir pirmoji dalis - nepakartojama, linksma, įtraukianti knyga, tinkanti nuo mažiausio skaitytojo iki pradinuko, o dažnai ir pačiam skaitančiam suaugusiajam įdomi ir juokinga. Puikus tekstas, turtingas kalbiniu atžvilgiu, kaip ir gyvos, "emocingos" iliustracijos.


Šiuo metu neparduodama

2024-04-30 9.99 SoldOut

Knygos "Skruzdėliukas Nežiniukas, 2 knyga" aprašymas

"Išleidusi j pasaulį pirmąją knygelę apie skruzdėliuką Nežiniuką, savo darbe vaikų darželyje sulaukiau dar daugiau mažylių klausimų apie įvairius gyvūnėlius. Visi ėmė klausinėti, o su kuo dar savo kelionėse susitiko smalsuolis skruzdėliukas. Todėl greitai prisikaupė istorijų naujai knygelei. Dabar ją ir laikote savo rankose. Smagu, kad vedžiodama savo Nežiniuką po pievas ir miškus, ir pati sužinojau daug įdomių dalykų apie gamtą ir gyvūnus. Skubu dalintis su jumis šiomis žiniomis."
Rasa Dmuchovskienė

Ar žinai, kam bitei reikalingi du skrandžiai?
O kodėl varlės kurkia?
Kiek per dienų suėda sliekas?
Įdomu, kiek dantų turi sraigė?
Kaip kurmiai konservuoja maistą?

Skruzdėliukas Nežiniukas viską jau išsiaiškino.

Tuoj papasakos ir jums.Kiti taip pat domėjosi


2020-10-08

Kaip ir pirmoji dalis - nepakartojama, linksma, įtraukianti knyga, tinkanti nuo mažiausio skaitytojo iki pradinuko, o dažnai ir pačiam skaitančiam suaugusiajam įdomi ir juokinga. Puikus tekstas, turtingas kalbiniu atžvilgiu, kaip ir gyvos, "emocingos" iliustracijos.

2020-06-29

puikios, linksmos, pamokančios, vaikus įtraukiančios knygelės vaikams. Labai rekomenduoju

2020-05-19

Mano pradinukų mėgstamiausia knyga. Visas veiklas galima vesti. O skaityti taip lengva. Tikrai autorė arba dirba su vaikais arba augina vaikus, nes žino ko reikia jiems, kad taip pritrauktų. REKOMENDUOJU.

2020-04-24

Man Nežiniuką rekomendavo draugė, dabar jau aš pati ją rekomenduoju, viena geriausių ir mano vaikų mylimiausių knygelių!

2020-04-19

"Skruzdėliukas Nežiniukas" musų mylimiausios pasakos!

2020-04-18

Nuostabi, musu pati mylimiausia! Nors ne, dar pirma dalis Neziniuko mylimiausia!

2020-04-15

Kokios grožio iliustaracijos, pasijutome su vaikais lyg patys butume mazi skruzdeliukai :) Ir pasakeles visos su faktais , nu tikrai 10 balu.

2020-04-14

Oi kokio gerumo knygos! Rekomenduoju

2020-04-13

Mano klasės vaikams patinka šios autorės knygos. Pirmąją moka atmintinai. Laukiame 3

Parašykite atsiliepimą apie "Skruzdėliukas Nežiniukas, 2 knyga"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Skruzdėliukas Nežiniukas, 2 knyga", kurį pristato Gintaras Jocius, Rasa Dmuchovskienė. Siūlome ne tik išsamų "Skruzdėliukas Nežiniukas, 2 knyga" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Gintaras Jocius, Rasa Dmuchovskienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Skruzdėliukas Nežiniukas, 2 knyga". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Skruzdėliukas Nežiniukas, 2 knyga" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Skruzdėliukas Nežiniukas, 2 knyga" perkama kartu