NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Lietuvos valdovai pasakoja vaikams

5.0
(4 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 19,88 €
Kaina su kodu: 13,52 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-11-10 Ramutė

Pirkau anūkai dovanų,labai patiko.Daug informacijos ir suaugusiems.


2024-02-29 19.884 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lietuvos valdovai pasakoja vaikams" aprašymas

7–13 m. vaikams.

„Lietuvos valdovai pasakoja vaikams“ - tai gyvai parašyta, šmaikščiai iliustruota ir istoriškai tiksli knyga vaikams (ir suaugusiems!) apie Lietuvos valdovus.

Knygoje „Lietuvos valdovai pasakoja vaikams“ pristatomos 28 valdovų biografijos – nuo Lietuvos karaliaus Mindaugo iki paskutiniojo Lietuvos didžiojo kunigaikščio ir Lenkijos karaliaus Stanislovo Augusto Poniatovskio. Jos aprėpia net 560 Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės metų!

Valdovai – kariaujantys ir susitaikantys, mylintys ir nekenčiantys, pasipūtę ir nuolaidūs. Visi jie, nuo įprastai vadinamų „didžiaisiais“ iki mums mažai žinomų, turi daug ką papasakoti apie savo vaikystę, tėvus, mokslus, meilę ir atėjimą į valdžią.

Knygoje išryškinami kiekvieno jų valdymo bruožai ir reikšmė Lietuvos istorijai, daug dėmesio skiriama ir valdovų charakteriui, mintims, planams – apie visa tai jie pasakojasi patys! Kiekvieno valdovo pasakojimą lydi istoriko komentaras – kritiškas valdovo veiklos apibendrinimas.

Užeik į pilies menę, kur ūžia židinyje ugnis, ir paklausyk, ką jie nori tau pasakyti. Pirmasis tebūna Mindaugas, po jo Treniota...

„Lietuvos valdovai“:

· Žadina smalsumą ir norą pažinti Lietuvos istoriją
· Didina patriotiškumą
· Skatina skaitymo malonumą
· Meniškai vertingos iliustracijos supažindina su aprašomų laikų estetika
· Vertinga knyga ne tik vaikams, bet ir suaugusiesiems – visiems, kuriuos jaudina senosios Lietuvos istorija

Zigmas Vitkus – istorijos mokslų daktaras. Tačiau jam rūpi ne tik istoriniai tyrimai, bet ir Lietuvos istorijos populiarinimas. Jis jau yra išleidęs dvi pagavias pažintines knygas vaikams „Lietuvos kasdiena“ ir „Lietuvos istorija“.

Knygą „Lietuvos valdovai pasakoja vaikams“ iliustravo Inga Dagilė, savo puikiais darbais papuošusi jau ne vieną leidinį. Kurdama piešinius šiai knygai, ji daug domėjosi Lietuvos valdovais, todėl jos iliustracijose atsispindi tam metui būdinga apranga, ginklai, įvairūs daiktai ir jų puošyba.Kiti taip pat domėjosi


2022-11-10

Pirkau anūkai dovanų,labai patiko.Daug informacijos ir suaugusiems.

2021-07-14

Puiki, informatyvi, tačiau parašyta itin gyvai istorinė knyga. Įdomu ir vaikams, ir tėvams :)

2021-05-11

Puiki autorių dueto knyga

2021-05-07

Labai vertinga knyga vaikams ir žinias norintiems pasikartoti tėveliams. Man labai patiko iliustracijos, jos išites pagyvina knygą, ją įdomu vartyti. Atkreipiamos detalės į svarbiausias istorijos detales ir niuansus, kurie būtent ir sudomina jaunuosius skaitytojus. Ne tiesiog pritrombuota nuobodaus teksto, o tiesiog smagiai pateikti svarbūs istoriniai dalykai.

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos valdovai pasakoja vaikams"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinė, informacinė literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Lietuvos valdovai pasakoja vaikams", kurį pristato Inga Dagilė, Zigmas Vitkus. Siūlome ne tik išsamų "Lietuvos valdovai pasakoja vaikams" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Inga Dagilė, Zigmas Vitkus. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Lietuvos valdovai pasakoja vaikams". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Lietuvos valdovai pasakoja vaikams" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Lietuvos valdovai pasakoja vaikams" perkama kartu