NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Lietuvos žaliasis rūbas

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-03-21 gamtos mylėtojas

Vertinu 10/10 tikrai gera knyga


Šiuo metu neparduodama

2024-02-29 20.99 SoldOut

Knygos "Lietuvos žaliasis rūbas" aprašymas

„Lietuvos žaliasis rūbas“ – viena naudingiausių gamtos pažinimų knygų. Ši autoriaus Kęstučio Kazimiero Vilkonio monografija rekomenduojama visiems pedagogams, mokiniams, studentams bei gamtos entuziastams, kurie nori geriau susipažinti su nepaprastai turtinga Lietuvos augalija. Taip pat leidinys pravers gamtosaugininkams, ūkininkams bei kitiems specialistams, savo darbe susiduriantiems su poreikiu pažinti augalus.

Kęstutis Kazimieras Vilkonis parengė išsamų atlasą. Teigiama, kad Lietuvoje galima aptikti apie du tūkstančius įvairių augalų. Autorius aprašė daugiau nei tūkstantį šešis šimtus, tad didžiąją daugumą kasdienybėje sutinkamos floros šioje knygoje tikrai rasite.

Monografijoje „Lietuvos žaliasis rūbas“ medžiaga išdėstyta organizuotai ir nesudėtingai: visos šeimai priklausančios rūšys yra šalia, todėl nesunku augalus palyginti, pamatyti visus skirtumus bei panašumus.

Rengdamas knygą „Lietuvos žaliasis rūbas“ autorius aprašė svarbiausias augalų atpažinimo ypatybes bei aprašė jų savybes. Leidinys kokybiškai iliustruotas, todėl bus naudingas visiems, kurie nori susipažinti su augalų rūšių gausa bei suprasti esminius vienos šeimos augmenijos skirtumus. Išsamiai monografijai gerų žodžių negaili ne tik mėgėjai, bet ir Kęstučio Kazimiero Vilkonio kolegos botanikai.

Rengdamas knygą autorius turėjo tikslą paskatinti žmones domėtis savo šalies aplinka. Juk nuvykę atostogauti į svečias šalis daugelis atkreipia dėmesį į vietinius augalus bei gyvūnus, tačiau dažnai nepažįsta mūsų miškų ir pievų augalijos. Visa informacija knygoje pateikiama taip, kad būtų aiški ne tik mokslininkams, bet kiekvienam ją atsivertusiam žmogui: tiek moksleiviams, tiek žygeiviams ar stovyklautojams, tėvams ir mokytojams.

Didžiąją dalį augalų Kęstutis Kazimieras Vilkonis fotografavo pats, todėl gerokai užtruko, kol parengė tokį išsamų atlasą su 1600 aprašymais. Medžiagą autorius ruošė apie septynis metus. „Lietuvos žaliasis rūbas“ – viena geriausių knygų šioje kategorijoje.

Kęstutis Kazimieras Vilkonis – agronomijos mokslų daktaras, autorius, buvęs Šiaulių universiteto dėstytojas.

Knygą, kurioje rasite daugiau nei 1600 Lietuvos augalų aprašymų, verta įsigyti internetu. Toks leidinys naudingas kiekvienam. Pirkti online kviečiame ir kitų žanrų literatūros, pasižyminčios įdomiais siužetais, veikėjų nuotykiais ar įvairiais patarimais. Kiekviena knyga turi informacinę santrauką, kurioje rasite trumpus aprašymus, ištraukų, nurodytą puslapių skaičių ir kitas detales, kurios padės rinktis. Verta pasidomėti atsiliepimais bei apžvalgomis. Kviečiame pasižvalgyti ir po akcijų bei išpardavimų skiltį, nes čia daug knygų kainuoja pigiau.Kiti taip pat domėjosi


2022-03-24

Jokios naudingos informacijos. Parašyta kur auga dažnas ar ne ir praktiškai viskas.

2021-03-21

Vertinu 10/10 tikrai gera knyga

2021-03-21

Puiki knyga

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos žaliasis rūbas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Žinynai

Kęstutis Kazimieras Vilkonis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Lietuvos žaliasis rūbas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Lietuvos žaliasis rūbas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Lietuvos žaliasis rūbas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Lietuvos žaliasis rūbas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Kęstutis Kazimieras Vilkonis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lietuvos žaliasis rūbas" perkama kartu