Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Narnijos kronikos 2. Liūtas, ragana ir drabužių spinta

4.9
(7 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 10,47 €
Kaina su kodu: 5,24 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
 • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2024-05-23 Martina

Nuostabi knyga. Kas iš mūsų vaikystėje nesvajojo, kad spinta jo miegamajame stebuklinga, o atidarius jos duris pateksi į stebuklų ir pasakų šalį?


2024-05-31 10.47 InStock
Į krepšelį 5,24 € -50% su kodu
PATOGU

Knygos „Narnijos kronikos 2. Liūtas, ragana ir drabužių spinta“ aprašymas

„Liūtas, ragana ir drabužių spinta“ - 2-oji ciklo „Narnijos kronikos“ knyga. Skaitytojams nuo 10 metų.

NARNIJA... Stebuklinga šalis, sukaustyta amžino sniego ir šalčio. Ji laukia išpranašautų gelbėtojų...

Tai vaikų literatūros klasika, kviečianti į stebuklingą šalį Narniją, kur vyksta amžina kova tarp gėrio ir blogio, kur nestinga jaudinančių herojų nuotykių ir išmėginimų. Jau septyniasdešimt metų ši serija žadina skaitytojų fantaziją ir skatina visada stoti į gėrio ir teisybės pusę.

Piteris, Susana, Edmundas ir Liusė sename name atranda spintą, pro kurią galima patekti į paslaptingą pasaulį – Narniją. Deja, ramios Narnijos dienos jau praeityje. Šalį piktais kerais pavergė Baltoji ragana. Vaikai, sutikę liūtą Aslaną, supranta, kad čia atsidūrė ne veltui – jie privalo leistis į pavojingą žygį, kad išvaduotų Narniją nuo blogio kerų.

Clive Staples Lewis (1898–1963) – vienas didžiausių XX a. intelektualų ir rašytojų. Jo literatūros kritikos ir teologijos darbai bei grožiniai kūriniai pelnė autoriui pasaulinę šlovę. Vienas žymiausių jo kūrinių – septynių knygų ciklas „Narnijos kronikos“, tapęs pasauline vaikų literatūros klasika, žadinančia skaitytojų fantaziją iki šių dienų. „Narnijos kronikos“ išverstos į beveik 50 kalbų ir jų parduota apie 100 mln. egzempliorių.


 • Pavadinimas originalo kalba: The Chronicles of Narnia 2. The Lion, the Witch and the Wardrobe
 • Autorius: C. S. Lewis
 • Serija: Narnijos kronikos
 • Leidėjas: Alma littera
 • Išleidimo metai: 2021
 • Knygos puslapių skaičius: 192
 • Formatas: 14x20, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786090147979
 • Vertėjas: Aurelija Jucytė
 • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2024-05-23

Nuostabi knyga. Kas iš mūsų vaikystėje nesvajojo, kad spinta jo miegamajame stebuklinga, o atidarius jos duris pateksi į stebuklų ir pasakų šalį?

2024-05-17

Nors pats autorius ir sakė, kad bloga ta pasaka, kuri patinka tik vaikams, šią knygą geriausia skaityti 8-12 metų. Tai nuostabi istorija, kuri nukels į Narniją, šalį, kurios niekada nebepamiršite.

2024-01-31

Manau, kad tai labai neįvertinta serija. Tikiuosi, kad kada nors tai pasikeis.

2024-01-25

kokia klasika!! nesupratau, kad si knyga iš tikruju tera tik menkai uzdengta krikscionybes metafora, bet buvo taip smagu ją perskaityti dar karta.

2024-01-24

Džiaugiuosi galėdamas pasakyti, kad tai bus viena iš pirmųjų, iš daugybės visatų, su kuriomis vieną dieną galėsiu pristatyti savo vaikus :))

2024-01-18

Kokia žavinga istorija. Norėčiau, kad mano vyresnysis sūnus būtų turėjęs šią knygą, nes manau, kad dabar skaitytų daugiau...

2024-01-16

vaikystės manija, kuria prisiminiau suaugusi

Parašykite atsiliepimą apie „Narnijos kronikos 2. Liūtas, ragana ir drabužių spinta“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos knygos paaugliams ir jaunimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Narnijos kronikos 2. Liūtas, ragana ir drabužių spinta“, kurį pristato C. S. Lewis. Siūlome ne tik išsamų „Narnijos kronikos 2. Liūtas, ragana ir drabužių spinta“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido C. S. Lewis. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Narnijos kronikos 2. Liūtas, ragana ir drabužių spinta“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Narnijos kronikos 2. Liūtas, ragana ir drabužių spinta“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Narnijos kronikos 2. Liūtas, ragana ir drabužių spinta“ perkama kartu