0

Sidabrinis krėslas. Ciklo 'Narnijos kronikos' 6-oji knyga

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Sidabrinis krėslas. Ciklo 'Narnijos kronikos' 6-oji knyga

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 19,8x12,5, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 255
  • ISBN ar kodas: 9786090102626

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Sidabrinis krėslas. Ciklo 'Narnijos kronikos' 6-oji knyga" aprašymas
PRINCAS NELAISVĖJE – ŠALIAI GRESIA MIRTINAS PAVOJUS
NARNIJA... šalis, kur kelia galvą milžinai... kur patsai blogis audžia užkeikimą... kur valdo apžavai.
Narnijai vėl gresia didžiulis pavojus. Karalius Kaspianas paseno, o jo vienintelis sūnus, princas Rilianas, pagrobtas ir dingęs. Kas bandė jo ieškoti, gyvas nebegrįžo.
Iš mūsų pasaulio, iš moksleivių nekenčiamos eksperimentinės mokyklos, Aslanas pašaukia Eustacijų ir jo draugę Džilę. Gavę iš liūto nurodymus, vaikai, lydimi liūnarangio Balaniūros, iškeliauja į gilius požemius. Ten piktų apžavų nelaisvėje kenčia ne tik princas, bet ir daugybė žeminių – raganos vergų. Draugai supranta tik viena – blogiui nevalia pasiduoti...

Parašykite atsiliepimą apie "Sidabrinis krėslas. Ciklo 'Narnijos kronikos' 6-oji knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Sidabrinis krėslas. Ciklo 'Narnijos kronikos' 6-oji knyga, kurią skaitytojams dovanoja C. S. Lewis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar C. S. Lewis su knyga Sidabrinis krėslas. Ciklo 'Narnijos kronikos' 6-oji knyga jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Sidabrinis krėslas. Ciklo 'Narnijos kronikos' 6-oji knyga patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė C. S. Lewis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Sidabrinis krėslas. Ciklo 'Narnijos kronikos' 6-oji knyga palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Sidabrinis krėslas. Ciklo 'Narnijos kronikos' 6-oji knyga" perkama kartu