0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Luktelk, kol pamatysi drugelį

Kaina: 6,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-09-30 6.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Luktelk, kol pamatysi drugelį" aprašymas

Mažoji Berta negalėjo patikėti brolio žodžiais, kad vikšrai virsta drugeliais, kol to nepatvirtino mama. Vėliau Berta pati pamatė, kaip iš kokono ima ristis drugelis... Bet kaip tai susiję su Velykomis ir Kristaus mirtimi bei prisikėlimu?
Patraukliame Dorinos Tamingos (Doreen Tamminga) pasakojime, kuriuo pradedama berniukams ir mergaitėms skirtų keturiasdešimties istorijų knyga, atskleidžiamas akivaizdus šių dviejų įvykių ryšys.

„Kartais skaitome vaikams knygas siekdami suteikti jiems malonumą, kartais – kad juos pamokytume, – sako autorė. – Šios istorijos parašytos tam, kad atskleistų vaikams Viešpatį Jėzų kaip vienintelį Gelbėtoją iš nuodėmės ir paskatintų juos gyventi krikščioniškai. Tikiuosi, kad jos palaimins daugelį jaunų širdžių.“

Knygos pasakojimai sugrupuoti pagal amžiaus tarpsnius: 4–6, 7–9 ir 10–12 metų vaikams. Temų rodyklė padeda surasti istorijas, nagrinėjančias tam tikrus klausimus.

Doreen Tamminga kartu su šeima gyvena Kanadoje, Ontarijo valstijoje, Ankasteryje. Ji dirbo mokytoja Rehoboth krikščioniškoje mokykloje, Kouptaune, Ontarijo valstijoje, o dabar yra žurnalo „Open Windows“, skirto 4–12 metų vaikams, redaktorė. Jos istorijos buvo skelbtos leidinyje „The Messenger“, kurį spausdina Šiaurės Amerikos Laisvosios reformatų bažnyčios.

Vertė Jurgita KašelionytėKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Luktelk, kol pamatysi drugelį"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Luktelk, kol pamatysi drugelį", Doreen Tamminga. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Doreen Tamminga su knyga "Luktelk, kol pamatysi drugelį" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Luktelk, kol pamatysi drugelį" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Doreen Tamminga. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Luktelk, kol pamatysi drugelį" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Luktelk, kol pamatysi drugelį" perkama kartu