0
Luktelk, kol pamatysi drugelį
6.99 InStock

Luktelk, kol pamatysi drugelį

Internetu: 6,99 €
Knygyne: 8,29 €*
Sutaupote: 1.30 € (16%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Luktelk, kol pamatysi drugelį

  • Leidėjas: Reformatų literatūros centras
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 228
  • ISBN ar kodas: 9789955593362

6.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Mažoji Berta negalėjo patikėti brolio žodžiais, kad vikšrai virsta drugeliais, kol to nepatvirtino mama. Vėliau Berta pati pamatė, kaip iš kokono ima ristis drugelis... Bet kaip tai susiję su Velykomis ir Kristaus mirtimi bei prisikėlimu?
Patraukliame Dorinos Tamingos (Doreen Tamminga) pasakojime, kuriuo pradedama berniukams ir mergaitėms skirtų keturiasdešimties istorijų knyga, atskleidžiamas akivaizdus šių dviejų įvykių ryšys.

„Kartais skaitome vaikams knygas siekdami suteikti jiems malonumą, kartais – kad juos pamokytume, – sako autorė. – Šios istorijos parašytos tam, kad atskleistų vaikams Viešpatį Jėzų kaip vienintelį Gelbėtoją iš nuodėmės ir paskatintų juos gyventi krikščioniškai. Tikiuosi, kad jos palaimins daugelį jaunų širdžių.“

Knygos pasakojimai sugrupuoti pagal amžiaus tarpsnius: 4–6, 7–9 ir 10–12 metų vaikams. Temų rodyklė padeda surasti istorijas, nagrinėjančias tam tikrus klausimus.

Doreen Tamminga kartu su šeima gyvena Kanadoje, Ontarijo valstijoje, Ankasteryje. Ji dirbo mokytoja Rehoboth krikščioniškoje mokykloje, Kouptaune, Ontarijo valstijoje, o dabar yra žurnalo „Open Windows“, skirto 4–12 metų vaikams, redaktorė. Jos istorijos buvo skelbtos leidinyje „The Messenger“, kurį spausdina Šiaurės Amerikos Laisvosios reformatų bažnyčios.

Vertė Jurgita Kašelionytė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu