NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Madikė ir Lisabetė iš Junibakeno

Kaina: 14,99 €
Kaina su kodu: 13,49 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 14.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Madikė ir Lisabetė iš Junibakeno" aprašymas

Junibakenas – tai didelis raudonas namas prie pat upelio. Ten gyvena Madikė, mama ir tėtis, ir Alva, ir katė, ir juodas pudelis. Jaunesnė Madikės sesytė Lisabetė, žinoma, irgi gyvena Junibakene. Lisabetė visada viską daro taip, kaip sugalvoja vyresnė sesė. Tačiau kartais ir pati Lisabetė visai neblogai ką nors sugalvoja.

Šioje knygoje „Madikė ir Lisabetė iš Junibakeno“ perskaitysite du pasaulinę šlovę pelniusios švedų vaikų rašytojos Astridos Lindgren pasakojimus apie Madikę ir Lisabetę: „Lisabetė įsikiša žirnį į nosį“ ir „Kaip gerai, kad būna Kalėdos“, iliustruotus originaliomis spalvotomis žinomos dailininkės Ilunos Vikland iliustracijomis.


  • Autorius: Astrid Lindgren
  • Iliustratorius: Ilon Wikland
  • Leidėjas: Garnelis
  • Išleidimo metai: 2024
  • Knygos puslapių skaičius: 96
  • Formatas: 20x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955883852
  • Vertėjas: Eugenija Stravinskienė
  • Iš kokios kalbos versta: švedų

Parašykite atsiliepimą apie "Madikė ir Lisabetė iš Junibakeno"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Madikė ir Lisabetė iš Junibakeno", kurį pristato Astrid Lindgren. Siūlome ne tik išsamų "Madikė ir Lisabetė iš Junibakeno" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Astrid Lindgren. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Madikė ir Lisabetė iš Junibakeno". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Madikė ir Lisabetė iš Junibakeno" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Madikė ir Lisabetė iš Junibakeno" perkama kartu