⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Magiškoji Pipirinos akademija. Dovanų magija

2023-06-30 0.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Magiškoji Pipirinos akademija. Dovanų magija" aprašymas

Labas! Aš esu Pipirina, tokia dar visai nepersenusi ragana. Nors... Jei visai atvirai, tai dar net ne ragana, o tik raganiūkštė... Bet šio bei to magiško tave tikrai gailu pamokyti! Todėl kviečiu į savo Magiškąją akademiją. Nepažadu, kad išmoksi ko nors labai protingo (nors ką gali žinoti...), bet nuobodu tikrai nebus!

Turbūt nėra žmogaus, kuris niekada niekam nebūtų ko nors dovanojęs. Malonu gauti dovaną, malonu ir dovanoti, kai matai, kad ta dovana kitam miela.

Tačiau kodėl vienos dovanos būna mielos, o kitos ne? Kaip rasti dovaną, kuri labiausiai tiktų tam žmogui?

Be to, beveik bet kuris daiktas - tai vienoks ar kitoks simbolis, ženklas. Arba galima jį tokiu paversti. Kaip?

O štai čia ir prasideda magija! Beje, nepamirški, kad dovanas galima dovanoti ne tik kitiems, bet ir sau. Ir daryk tai kuo dažniau!

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Magiškoji Pipirinos akademija. Dovanų magija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos mergaitėms ir merginoms

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Magiškoji Pipirinos akademija. Dovanų magija", kurį pristato Birutė Lenktytė-Masiliauskienė. Siūlome ne tik išsamų "Magiškoji Pipirinos akademija. Dovanų magija" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Birutė Lenktytė-Masiliauskienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Magiškoji Pipirinos akademija. Dovanų magija". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Magiškoji Pipirinos akademija. Dovanų magija" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Magiškoji Pipirinos akademija. Dovanų magija" perkama kartu