Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Madženta įsimyli: labai kietos ir ryžtingos viliotojos kančios

4.5
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 4,20 €
Kaina su kodu: 3,78 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
2007-12-17 ??????????

Ar kas nors skaite sia knyga? jai taip prasau biski parasyti apie ja ar patiko :) aciu


2024-06-30 4.204 InStock
Į krepšelį 3,78 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Madženta įsimyli: labai kietos ir ryžtingos viliotojos kančios“ aprašymas

Madženta šmaikšti, nerūpestinga ir linkusi į katastrofas. Draugės mano, kad ji neša stichines nelaimes, o svajonių jaunikis ją laiko gamtos klaida. Madženta nemato ilgesingų geriausio draugo Denjelo žvilgsnių, negirdi meilių mokyklos keistuolio Kauptuko žodelių, nes svajoja apie aistringąjį vienuoliktoką Adamą Džordaną – ir iškęs viską, net didžiausią pažeminimą, nepaliaujamai persekiodama išsvajotąjį...

IŠTRAUKA

Kai priėjome „Grakščiąsias kulkšnis“, dar peikėjausi nuo minties, kad Denjelas gali būti sekso simbolis. Pasidarė taip klaiku, kad vos neužmiršau, ko ėjau į miestą.

– Šitie? – paklausė Arletė, rodydama į mano išsirinktus batus. – Sakyčiau, žemas lygis.

Jau ketinau išdėti jai į akis, ką manau apie ją ir jos priekaištingą skonį, kai išvydau pasakiškiausią vaizdą pasaulyje. Pro vitriną pažvelgiau į vidų. Ten sėdėjo ir matavosi batus Adamas Džordanas. Neįtikėtina. Pagaliau likimas man nusišypsojo.

– Greičiau, – pasakiau Arletei ir Symai. – Kaip atrodau? – Apsisukau.

– Neišsišiepk taip, – patarė Arletė, apžiūrinėdama gamybinius procesus, vykstančius aplink mano burną. – Elkis šalčiau – tipo, abejingai.

– Tiksliai. Abejingai. – Aš atsitiesiau ir pamėginau iš aukšto žiūrėti žemyn, tai nebuvo itin paprasta, nes į pardę reikėjo lipti laipteliais. Vis dėlto aš juos sėkmingai įveikiau. Į Symą, kuri neparodė reikiamo entuziazmo, nekreipiau dėmesio.

– Nesuprantu, ko tu čia čiurkšliniesi. Neturi teisės niekur eiti iš namų, o kai tavo tėtis pamatys batus, jam nuvažiuos stogas.

Šalčiau. Elkis šalčiau. Adamas matavosi kapitališkus sportbus vyrų avalynės skyriuje, reikėjo praeiti pro jį į moterų avalynės skyrių. Nusprendžiau netarti nė žodžio. Būsiu šalta ir abejinga, o kai jis mane pastebės, apsimesiu, kad jis man nulis sveikų. Mes lėtai kaip karalienės žingsniavome per parduotuvę iki galo. Paklausiau Symos, ar, jos nuomone, Adamas mane pastebėjo, bet ji jau buvo išnešusi muilą. Ir pasitikėk po to draugėmis. Stūksojo lauke ir šnekėjosi su Dženete Dibner, nykiausia būtybe visatoje. Dženetė tokia moksliukė, kad merginos, pastebėtos kalbantis su ja, geram vardui suduodamas mirtinas smūgis. Ji ir Syma mokosi anglų A lygiu. Rodos, jos turi apie ką pasikalbėti, bet aš nieku gyvu neįsirėminsiu tokioje draugijoje – ypač prie „Grakščiųjų kulkšnių“. Ką čia slėpti, apakau pamačiusi, kad Dženetė apskritai žino tokią pardę.


  • Autorius: Echo Freer
  • Leidėjas: Garnelis
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 180
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955428909
  • Vertėjas: Danguolė Žalytė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

2009-06-26

taip skaiciau.isties idomi knyga.

2007-12-17

Ar kas nors skaite sia knyga? jai taip prasau biski parasyti apie ja ar patiko :) aciu

Parašykite atsiliepimą apie „Madženta įsimyli: labai kietos ir ryžtingos viliotojos kančios“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Madženta įsimyli: labai kietos ir ryžtingos viliotojos kančios“, kurį pristato Echo Freer. Siūlome ne tik išsamų „Madženta įsimyli: labai kietos ir ryžtingos viliotojos kančios“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Echo Freer. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Madženta įsimyli: labai kietos ir ryžtingos viliotojos kančios“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Madženta įsimyli: labai kietos ir ryžtingos viliotojos kančios“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Madženta įsimyli: labai kietos ir ryžtingos viliotojos kančios“ perkama kartu