Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Maldos mokykla: pataisytas pogrindžio leidimas

Kaina: 6,69 €
Kaina su kodu: 6,02 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-06-30 6.687 InStock
Į krepšelį 6,02 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Maldos mokykla: pataisytas pogrindžio leidimas“ aprašymas

Maldos mokykla – tai knyga, į kurią sudėta labai asmeniška autoriaus patirtis. Ji skirta visiems krikščionims, norintiems pagilinti savo dvasinį gyvenimą, ir tiems, kurie peržengę tikėjimo slenkstį dar nežino, kaip melstis. Knygoje įdėtas ir interviu su metropolitu, kuriame jis pasakoja apie savo vaikystę, gydytojo darbą, dalyvavimą Prancūzijos Pasipriešinimo judėjime, taip pat atsivertimą ir pašaukimą tapti vienuoliu.

Vertėjas nežinomas.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie „Maldos mokykla: pataisytas pogrindžio leidimas“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Antonijus Surožietis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Maldos mokykla: pataisytas pogrindžio leidimas“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Maldos mokykla: pataisytas pogrindžio leidimas“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Maldos mokykla: pataisytas pogrindžio leidimas“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Maldos mokykla: pataisytas pogrindžio leidimas“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Antonijus Surožietis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Maldos mokykla: pataisytas pogrindžio leidimas“ perkama kartu