0

Maldos mokykla: pataisytas pogrindžio leidimas

Kaina internetu: 5,69 €
Kaina knygyne: 6,99 €*
Sutaupote: 1.30 € (19%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Maldos mokykla: pataisytas pogrindžio leidimas

  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 10x15, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 172
  • ISBN ar kodas: 9789955294375

2020-10-31 5.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Maldos mokykla: pataisytas pogrindžio leidimas" aprašymas

Maldos mokykla – tai knyga, į kurią sudėta labai asmeniška autoriaus patirtis. Ji skirta visiems krikščionims, norintiems pagilinti savo dvasinį gyvenimą, ir tiems, kurie peržengę tikėjimo slenkstį dar nežino, kaip melstis. Knygoje įdėtas ir interviu su metropolitu, kuriame jis pasakoja apie savo vaikystę, gydytojo darbą, dalyvavimą Prancūzijos Pasipriešinimo judėjime, taip pat atsivertimą ir pašaukimą tapti vienuoliu.

Vertėjas nežinomas.

Parašykite atsiliepimą apie "Maldos mokykla: pataisytas pogrindžio leidimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Antonijus Surožietis parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Maldos mokykla: pataisytas pogrindžio leidimas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Maldos mokykla: pataisytas pogrindžio leidimas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Maldos mokykla: pataisytas pogrindžio leidimas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Maldos mokykla: pataisytas pogrindžio leidimas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Antonijus Surožietis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Maldos mokykla: pataisytas pogrindžio leidimas" perkama kartu