NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Mano emocijos. Daugiau nei 100 puslapių užduočių, padėsiančių suprasti, kas vyksta tavyje!

Kaina: 11,69 €
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2024-02-29 11.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mano emocijos. Daugiau nei 100 puslapių užduočių, padėsiančių suprasti, kas vyksta tavyje!" aprašymas

Kartais kyla noras viską sulaužyti, bėgti kiek kojos neša, šokinėti iš laimės arba verkti?

Profesorius Jausmas puikiai žino, kokios skirtingos emocijos užklumpa kiekvieną penkiametį ar vyresnį vaiką ir kaip galima jam padėti.

Daugiau nei 100 puslapių užduočių knygelė kviečia mažuosius skaitytojus piešiant, rašant, skaičiuojant, spalvinant pažinti savo emocijas ir išmokti jas valdyti. Knygelės pabaigoje – patarimai tėvams ir spalvingi lipdukai, kuriuos taip smagu klijuoti.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mano emocijos. Daugiau nei 100 puslapių užduočių, padėsiančių suprasti, kas vyksta tavyje!"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinės, informacinės knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Mano emocijos. Daugiau nei 100 puslapių užduočių, padėsiančių suprasti, kas vyksta tavyje!", kurį pristato Éric Veillé, Isabelle Filliozat, Virginie Limousin. Siūlome ne tik išsamų "Mano emocijos. Daugiau nei 100 puslapių užduočių, padėsiančių suprasti, kas vyksta tavyje!" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Éric Veillé, Isabelle Filliozat, Virginie Limousin. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Mano emocijos. Daugiau nei 100 puslapių užduočių, padėsiančių suprasti, kas vyksta tavyje!". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Mano emocijos. Daugiau nei 100 puslapių užduočių, padėsiančių suprasti, kas vyksta tavyje!" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mano emocijos. Daugiau nei 100 puslapių užduočių, padėsiančių suprasti, kas vyksta tavyje!" perkama kartu