⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

„Baltų lankų“ vadovėliai“ – vadovėlius ir mokomąsias priemones leidžianti leidykla, įsteigta atskyrus mokomosios literatūros leidybą nuo „Baltų lankų“ grožinės literatūros leidybos.
Leidykloje išleisti leidiniai garantuoja kokybišką integruotą turinį, orientuotą į priešmokyklinį, pradinį ir vyresnių klasių ugdymą.

Baltų lankų vadovėliai knygos

Rasta: 86
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Kai esu laimingas | Trace Moroney
4,99 €
Turime sandėlyje
Kai jaučiu pavydą | Trace Moroney
4,99 €
Turime sandėlyje
Kai jaučiuosi geras | Trace Moroney
4,99 €
Turime sandėlyje
Kai išsigąstu | Trace Moroney
4,99 €
Turime sandėlyje
Ką galvoja mano vaikas? | Tanith Carey
  • Nemokamas knygos pristatymas
15,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 86
  1. 1
  2. 2
  3. 3

„Vaivorykštė“ (vaivorykste.eu) – unikalus pradinėms klasėms skirtas integruoto ugdymo vadovėlis, vis labiau įsitvirtinantis pradinėse mokyklose, o kalbos ir literatūros vadovėliai – gilias tradicijas turinčios mokymo priemonės, iš kurių lietuvių kalbos ir literatūros mokosi dauguma Lietuvos vyresnių klasių mokinių.
Skaitmeninė ugdymo priemonė „e-lankos“ (e-lankos.lt) yra skirta dirbantiems su „Baltų lankų“ vadovėlių“ leidyklos leidiniais. Tai pagalba mokytojams, norintiems paįvairinti pamokas patraukliu turiniu.
Leidykla, be minėtų leidinių, yra parengusi istorijos vadovėlių bei papildomos medžiagos ruoštis šio mokomojo dalyko egzaminui (istorijosegzaminas.lt) ir populiarinimui.
Leidykloje taip pat leidžiamos nevadovėlinio profilio, bet su mokymosi procesu susijusios knygos. Naujausi leidyklos projektai darželių ir pradinių klasių vaikams turi perspektyvų būti verčiami ir pritaikomi kitose šalyse.