Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Montessori: pasiekimų pasaulis. Mano pirmoji knygelė apie pasaulį ir daugybė šaunių lipdukų

Kaina: 6,39 €
Kaina su kodu: 3,20 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
 • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-05-31 6.39 InStock
Į krepšelį 3,20 € -50% su kodu
PATOGU

Knygos „Montessori: pasiekimų pasaulis. Mano pirmoji knygelė apie pasaulį ir daugybė šaunių lipdukų“ aprašymas

Ši knygelė „Montessori: pasiekimų pasaulis. Mano pirmoji knygelė apie pasaulį ir daugybė šaunių lipdukų“, paremta Montessori metodo principais, yra tarsi kelionė po mūsų unikalią planetą. Atlikdami užduotis, vaikai ims suprasti, koks vis dėlto didelis ir sudėtingas šis pasaulis. Pirmiausia jie sužinos, kas yra miestas, šalis ir žemynas, įsisąmonins nesudėtingas geografines sąvokas.

Daugiausia dėmesio skiriama pasaulio žemynams (jų gamtai, klimatui) ir vandenynams. Pabaigoje pateikiama Saulės sistemos planetų schema. Taigi mažieji tyrinėtojai pamatys, kiek daug dar neatrasta mūsų visatoje!

Knygelėje yra ir daugybė veikloms skirtų lipdukų!

Skirta 6–7 m. vaikams.

DĖMESIO! PAVOJUS UŽSPRINGTI – yra smulkių detalių. Netinka vaikams iki 3 metų.


 • Autorius: Chiara Piroddi
 • Serija: Montessori: pasiekimų pasaulis
 • Iliustratorius: Agnese Baruzzi
 • Leidėjas: Briedis
 • Išleidimo metai: 2022
 • Knygos puslapių skaičius: 40+8
 • Formatas: 22x27, minkšti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9789955269519
 • Vertėjas: Ignacijus Daukša
 • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie „Montessori: pasiekimų pasaulis. Mano pirmoji knygelė apie pasaulį ir daugybė šaunių lipdukų“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Užduočių, galvosūkių knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Montessori: pasiekimų pasaulis. Mano pirmoji knygelė apie pasaulį ir daugybė šaunių lipdukų“, kurį pristato Chiara Piroddi. Siūlome ne tik išsamų „Montessori: pasiekimų pasaulis. Mano pirmoji knygelė apie pasaulį ir daugybė šaunių lipdukų“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Chiara Piroddi. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Montessori: pasiekimų pasaulis. Mano pirmoji knygelė apie pasaulį ir daugybė šaunių lipdukų“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Montessori: pasiekimų pasaulis. Mano pirmoji knygelė apie pasaulį ir daugybė šaunių lipdukų“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Montessori: pasiekimų pasaulis. Mano pirmoji knygelė apie pasaulį ir daugybė šaunių lipdukų“ perkama kartu