0

Pirkėjų atsiliepimai

Margučių rytas. Animacinio filmo gimimas

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 7,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-04-06 Augustė

patiko, labai įdomu buvo pavartyti, pasižvalgyti po marginimo pasaulį...


2022-07-31 7.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Margučių rytas. Animacinio filmo gimimas" aprašymas

Serija „Lietuvių šventės animacijoje“.

Animacinių filmų režisierė ir dailininkė Jūratė Leikaitė dalijasi kūrybos paslaptimis, plačiai atverdama duris į spalvingą filmo „Margučių rytas“ pasaulį.

„Filmo vizija iškilo netikėtai: bekraštėje dangaus erdvėje pulsavo „pūkuotas kiaušinis“. O ant jo paviršiaus leidosi žvaigždės, vinguriavo žalčiukai, mirgėjo saulutės, glaudėsi žolynėliai ir gėlelės. Keitėsi kiaušinių spalvos ir ornamentų raštai. O aš tarytum girdėjau magišką margučio kuždesį: „Nupiešk mane, nupiešk, žiūrėk, koks aš talpus ir lengvas, aš - Pasaulio Kiaušinis!“v
Kas autorei padėjo įgyvendinti šią viziją?
Kaip gimsta animaciniai filmai?
Kaip dailininkas kuria filmo eskizus, kadruotę, ieško personažų charakterių?
Kas yra filmo dekoracija?
Kaip piešiamas animacinės scenos judesys?

Filmas „Margučių rytas“ apkeliavo daugiau nei 40 tarptautinių kino festivalių, pelnė daugybę prizų, diplomų ir apdovanojimą „Sidabrinė gervė“ kaip geriausias 2008 metų Lietuvos animacinis filmas.Kiti taip pat domėjosi


2020-04-06

patiko, labai įdomu buvo pavartyti, pasižvalgyti po marginimo pasaulį...

Parašykite atsiliepimą apie "Margučių rytas. Animacinio filmo gimimas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Margučių rytas. Animacinio filmo gimimas", Jūratė Leikaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Jūratė Leikaitė su knyga "Margučių rytas. Animacinio filmo gimimas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Margučių rytas. Animacinio filmo gimimas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jūratė Leikaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Margučių rytas. Animacinio filmo gimimas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Margučių rytas. Animacinio filmo gimimas" perkama kartu