NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Margučių rytas. Animacinio filmo gimimas

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2020-04-06 Augustė

patiko, labai įdomu buvo pavartyti, pasižvalgyti po marginimo pasaulį...


Šiuo metu neparduodama

2024-02-29 9.516 SoldOut

Knygos "Margučių rytas. Animacinio filmo gimimas" aprašymas

Serija „Lietuvių šventės animacijoje“.

Animacinių filmų režisierė ir dailininkė Jūratė Leikaitė dalijasi kūrybos paslaptimis, plačiai atverdama duris į spalvingą filmo „Margučių rytas“ pasaulį.

„Filmo vizija iškilo netikėtai: bekraštėje dangaus erdvėje pulsavo „pūkuotas kiaušinis“. O ant jo paviršiaus leidosi žvaigždės, vinguriavo žalčiukai, mirgėjo saulutės, glaudėsi žolynėliai ir gėlelės. Keitėsi kiaušinių spalvos ir ornamentų raštai. O aš tarytum girdėjau magišką margučio kuždesį: „Nupiešk mane, nupiešk, žiūrėk, koks aš talpus ir lengvas, aš - Pasaulio Kiaušinis!“v
Kas autorei padėjo įgyvendinti šią viziją?
Kaip gimsta animaciniai filmai?
Kaip dailininkas kuria filmo eskizus, kadruotę, ieško personažų charakterių?
Kas yra filmo dekoracija?
Kaip piešiamas animacinės scenos judesys?

Filmas „Margučių rytas“ apkeliavo daugiau nei 40 tarptautinių kino festivalių, pelnė daugybę prizų, diplomų ir apdovanojimą „Sidabrinė gervė“ kaip geriausias 2008 metų Lietuvos animacinis filmas.Kiti taip pat domėjosi


2020-04-06

patiko, labai įdomu buvo pavartyti, pasižvalgyti po marginimo pasaulį...

Parašykite atsiliepimą apie "Margučių rytas. Animacinio filmo gimimas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie kiną, televiziją, radiją

Jūratė Leikaitė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Margučių rytas. Animacinio filmo gimimas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Margučių rytas. Animacinio filmo gimimas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Margučių rytas. Animacinio filmo gimimas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Margučių rytas. Animacinio filmo gimimas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jūratė Leikaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Margučių rytas. Animacinio filmo gimimas" perkama kartu