0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pagauti didžiąją žuvį

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2018-01-26 NIJOLĖ

Labai patiko. Ir ne tik man.


Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 3.99 SoldOut

Knygos "Pagauti didžiąją žuvį" aprašymas

David Lynch (Deividas Lynchas, g. 1946 m.) – vienas žymiausių JAV menininkų: kino ir televizijos režisierius, tapytojas, muzikantas. Labiausiai jį išgarsino saviti siurrealistiniai filmai – „Trintukagalvis“, „Mėlynas aksomas“, “Malholando kelias” ir ypač serialas “Tvin Pykso miestelis”.

„Pagauti didžiąją žuvį: meditacija, sąmonė, kūrybingumas“ – tai didžiojo režisieriaus autobiografija ir drauge savipagalbos knyga. Į vieną knygą Lynchas sudeda biografijos faktus, filmografiją, dvasingumo paieškas, filosofinius apmąstymus ir meditacijos praktiką. Tai 84 skyriai, kuriuose pasakojama apie autoriaus vaikystę ir jaunystę, gyvenime sutiktus garsius režisierius ir kompozitorius, dalijamas mintimis, kilusiomis kuriant filmus, prisimenami kūrybiniai pakilimai ir nuopuoliai bei dvasinio kelio teikiamas įkvėpimas.
Davidas Lynchas atskleidžia savo kūrybos principus, darbo pobūdį ir leidžia pajusti didžiulį kūrybinį potencialą, kurį jis sieja su meditacijos praktika. Pirmą kartą režisierius viešai pasakoja apie trisdešimt trejus metus praktikuojamą transcendentinę meditaciją ir jos įtaką kūrybiniams procesams.
Apie tai, kaip meditacija pakeitė jo gyvenimą, apie idėjas, kylančias jos dėka ir pagalbą, įveikiant kūrybinius sunkumus. Toji meditacinė patirtis metaforiškai vadinama idėjų „žvejyba“: „Mažos žuvelės plaukioja paviršiuje, o didelės – gerokai giliau. Jei pagilinsite vandenis, kuriuose žvejojate – savo sąmonę – pagausite didesnių žuvų.“, teigia režisierius.
Knyga „Pagauti didžiąją žuvį: meditacija, sąmonė, kūrybingumas“ – keista, įkvepianti ir traukianti. Gili ir tuo pat metu apgaulingai paprasta. Skirta kino mylėtojams, visų sričių kūrėjams ir visiems tiems, kurie įtaria, kad jų sąmonės gelmėse plaukioja paslaptingos žuvys.

Iš anglų kalbos vertė Goda Grigolytė

  • Autorius: David Lynch
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 127
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094660009

2018-01-26

Labai patiko. Ir ne tik man.

Parašykite atsiliepimą apie "Pagauti didžiąją žuvį"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Pagauti didžiąją žuvį", kurią skaitytojams dovanoja David Lynch. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar David Lynch su knyga "Pagauti didžiąją žuvį" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Pagauti didžiąją žuvį" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė David Lynch. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Pagauti didžiąją žuvį" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pagauti didžiąją žuvį" perkama kartu