Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

0
0
Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Microsoft Office PowerPoint 2007 vaizdžiai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-06-30 7.51 SoldOut

Knygos „Microsoft Office PowerPoint 2007 vaizdžiai“ aprašymas

Knygoje sužinosite, kaip "PowerPoint" programą individualizuoti, kad galėtumėte efektyviau dirbti. Išmoksite kurti skaidres, parengti įspūdingas pateiktis, papilyti jas garso ir vaizdo failais, pritaikyti įvairius efektus. Informacija pravers tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems "PowerPoint" programos naudotojams. Knygoje rasite 100 pačių svarbiausių temų, įvairių patarimų ir gudrybių, kurie leis skaidres, jose esančius paveikslėlius, garso ir vaizdo įrašus, tekstą tvarkyti greičiau ir veiksmingiau. Visos užduotys iliustruotos ir nuosekliai aprašytos, tai padės lengvai orientuotis ir rasti reikiamas temas.Parašykite atsiliepimą apie „Microsoft Office PowerPoint 2007 vaizdžiai“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie Microsoft Office: Word, Excel ir kitas programas

Paul McFedries pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Microsoft Office PowerPoint 2007 vaizdžiai“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Microsoft Office PowerPoint 2007 vaizdžiai“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Microsoft Office PowerPoint 2007 vaizdžiai“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Microsoft Office PowerPoint 2007 vaizdžiai“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Paul McFedries tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Microsoft Office PowerPoint 2007 vaizdžiai“ perkama kartu