NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Mineralai ir uolienos. Serija "Kas yra kas"

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-02-29 2.99 SoldOut

Knygos "Mineralai ir uolienos. Serija "Kas yra kas"" aprašymas

Mineralų ir uolienų esama įvairių: didžiulių kalnų masyvų, paprasto paplokštainio paplūdimiuose, statybinių akmenų miestuose, prašmatnių brangakmenių ir t.t. Profesorius dr. Werneris Buggischas ir Christianas Buggischas šioje " KAS YRA KAS" serijos knygoje supažindina jaunuosius skaitytojus su nuostabiu uolienų ir mineralų pasauliu. Jie vaizdžiai aprašo, kaip yra sudaryta mūsų Žemė ir kaip atsirado pirmieji mineralai bei uolienos. Autoriai supažindina su svarbiausiais mineralais ir paaiškina, kaip Žemės gelmėse susiformuoja granitas arba marmuras ir kaip galiausiai patenka į paviršių. Be to, tie, kurie ketina pradėti kolekcionuoti uolienų ir mineralų pavyzdžius, knygoje ras daug naudingų patarimų, kaip įsitraukti į šį įdomų hobį.


Knygų komplektas "KOMPLEKTAS. Kas yra kas? Pasaulio religijos + Oras + Senovės Graikija + Mineralai ir uolienos + Išnykę ir nykstantys gyvūnai"Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mineralai ir uolienos. Serija "Kas yra kas""

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinė, informacinė literatūra paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Mineralai ir uolienos. Serija "Kas yra kas"", kurį pristato Werner Buggisch, Christian Buggisch. Siūlome ne tik išsamų "Mineralai ir uolienos. Serija "Kas yra kas"" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Werner Buggisch, Christian Buggisch. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Mineralai ir uolienos. Serija "Kas yra kas"". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Mineralai ir uolienos. Serija "Kas yra kas"" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mineralai ir uolienos. Serija "Kas yra kas"" perkama kartu